Reklama

Reklama

Rzuciła świat na kolana...

Rok temu w amerykańskiej prasie pisano o niej, że wystarczyło 30 sekund, by rzuciła świat na kolana.

Reklamując luksusowy samochód, to ona przykuwała wzrok. Dziś Karolina Wydra odwraca uwagę od samego doktora House'a!

W wieku 11 lat wyjechała z Opola

W kultowym serialu pojawiła się w 17. odcinku VII serii, w marcu 2011 roku. Gra Rosjankę Dominikę Pietrowną. Ślub z ukochanym przez widzów Hous'em wywołał polityczną burzę: "Poślubia jakąś polską dziewuchę?". "Jeśli chodzi o to, by jakaś Polka wyszła za mąż, by zdobyć zieloną kartę i zostać w USA, to niesmaczne" - pojawiły się głosy. Wniosek? W USA ludziom też fikcja miesza się z rzeczywistością.

Kim jest dziewczyna, o której dziś mówi cała Ameryka? Karolina urodziła się w Opolu. W wieku 11 lat wyjechała z Polski. Jako 16-latka zaczęła karierę modelki. Jej twarz zdobiła wiele magazynów mody. Ma za sobą kampanie m.in. dla Armaniego i Calvina Kleina. Fotografowali ją najlepsi modowi fotograficy.

Reklama

Dziś skupia się na pracy. Na rodzinę przyjdzie czas

- Pracowałam jako modelka wiele lat, to był mój zawód, ale nic więcej. Dziś mam 30 lat i teraz stawiam na aktorstwo. Serial sprawił, że w Polsce o mnie usłyszano, bardzo się z tego cieszę - mówi Karolina.

W tym roku na ekranie ukaże się w komedii "Crazy, Stupid, Love" i thrillerze "After", kręconym w Alabamie. - Zachęcam producenta do zorganizowania premiery w moim rodzinnym Opolu - mówi. Jej marzeniem jest zagranie u Andrzeja Wajdy, którego filmy bardzo ceni.

- W Polsce byłam 6 lat temu. O Opolu wspominam, gdzie mogę. Dziś nie wiem, czy wrócę. Skupiam się na pracy. Na rodzinę też przyjdzie czas.

Beata John

Życie na gorąco 17/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama