Reklama

Reklama

Sekrety Demi

Jej niezaprzeczalne piękno uczyniło z niej wzór do naśladowania. Niedawno aktorka została twarzą wyjątkowej kolekcji Oriflame "More by Demi".

Demi Moore konsekwentnie wspinała się po szczeblach kariery aktorskiej w Hollywood: od gwiazdy telenoweli do jednej z najbardziej pożądanych i poszukiwanych aktorek i ikon stylu na świecie. Jest uosobieniem silnej kobiety, która odniosła sukces i może być inspiracją dla wielu pań.

A jak dba o urodę jedna z najpiękniejszych aktorek? Zapytaliśmy ją o to podczas promocji nowej kolekcji luksusowych kosmetyków i biżuterii.

Codzienna pielęgnacja

Aktorka zdradziła nam, że do codziennej pielęgnacji używa wyłącznie wysokiej jakości kosmetyków, które w składzie mają naturalne komponenty. Znakomicie oczyszczają one i odżywiają skórę.

Zapytana o sekret wspaniałych włosów mówi, że jeżeli nie pracuje, to po umyciu pozwala im wyschnąć samodzielnie. Jej zdaniem, przerwa od suszarek świetnie wpływa na zdrowie i blask włosów.

Reklama

A jakie fryzury lubi? - Wszystko zależy od nastroju - odpowiada.

Na wyjście

Demi dużo podróżuje, także między kontynentami. Aby długa droga nie wpłynęła niekorzystnie na jej wygląd i od razu mogła zabrać się do pracy, gwiazda w podróży pije dużo wody. Zawsze zabiera ze sobą mascarę i błyszczyk do ust - bez tych dwóch kosmetyków nie mogłaby się obejść.

Gdyby zaś na wieczorne wyjście miała tylko 5 minut, do żelaznego zestawu (tusz i błyszczyk) dorzuciłaby lekki podkład i róż do policzków. - A tak w ogóle -dodaje gwiazda, - gdy czujesz się dobrze sama ze sobą, niezależnie od warunków, zawsze będziesz wyglądać wspaniale.

Jolanta Głodowska

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: Demi Moore | sekrety gwiazd

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje