Reklama

Reklama

Siła sióstr

Młodsza Rooney kibicuje dziś Kate

Odkąd zagrała w "Dziewczynie z tatuażem" - za rolę Lisbeth Salander była nominowana do Oscara - natychmiast ustawili się do niej w kolejce znani reżyserzy. Właśnie Rooney Marę możemy oglądać w "Panaceum".

Bezinteresowność mają po mamie

Starsza o 2 lata siostra Kate (30) wciąż czeka na swoją szansę, choć jest równie utalentowana i urodziwa. Na ekranie zadebiutowała w 1999 roku. Zagrała wtedy w "Królu Joe" i "Zagubionych sercach" oraz w serialu "Prawo i bezprawie". Gdy 6 lat później debiutowała Rooney, w horrorze "Ulice strachu: Krwawa Mary", to właśnie Kate grała główną rolę.

Dziś gwiazdą numer jeden jest Rooney, natomiast Kate okupuje drugi plan: "Tajemnica Brokeback Mountain", "127 godzin", "Iron Man 2". Rooney pomaga siostrze, jak może. Pokazują się razem na czerwonym dywanie, na branżowych imprezach, razem z Kate promowała jej serial.

Efekt? Zdjęcia sióstr obiegły światową prasę. Kate otrzymała też propozycję zagrania w "Fighting Jacob", a "House of Cards", gdzie gra dziennikarkę, to najgorętszy serial ostatnich tygodni! Ich dziadek ze strony ojca, Wellington Mara, był współwłaścicielem Giantsów, dziś kieruje nimi wuj sióstr, John Mara. Dziadek ze strony matki, Tim Rooney, prowadzi Yonkers Raceway w Yonkers, Nowy Jork od 1972 roku.

Reklama

Siostry znane są z działalności charytatywnej. Szczególnie udziela się Rooney.

PA


Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Rooney Mara | Kate Mara | znane siostry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje