Reklama

Reklama

Skąd jego słabość do projektantek?

Borys Szyc o swoich miłościach

To był ważny dzień dla Borysa Szyca (35). W warszawskim kinie Atlantic odbyła się właśnie premiera filmu "Dżej Dżej". Szyc nie tylko gra w nim główną rolę, ale jest też koproducentem filmu. Aktor przyznaje, że od strony aktorskiej o pracy na planie filmowym wie już wszystko. Teraz przyszedł czas, by stanąć też po drugiej stronie kamery.

Grzeszny żywot nie jest mu obcy

W kinie Atlantic wyczuwalna było nieco nerwowa atmosfera. Widać było, że Borys Szyc w napięciu oczekuje premiery. Jednak w tym szczególnie ważnym dniu obok były dwie ważne dla niego kobiety: mama oraz partnerka Justyna Jeger-Nagłowska (33). Projektantka ubrań dla dzieci i dorosłych. Związek aktora i stylistki trwa już kilka miesięcy. Niedawno pojawiły się nawet plotki o kryzysie pary, ale obecność pani Justyny na premierze filmu zdecydowanie im przeczy.

Reklama

Widać było, że Borys Szyc w napięciu oczekuje premiery. Jednak w tym szczególnie ważnym dniu obok były dwie ważne dla niego kobiety: mama oraz partnerka Justyna Jeger-Nagłowska (33). Projektantka ubrań dla dzieci i dorosłych. Związek aktora i stylistki trwa już kilka miesięcy. Niedawno pojawiły się nawet plotki o kryzysie pary, ale obecność pani Justyny na premierze filmu zdecydowanie im przeczy. Widać było, że oboje w swoim towarzystwie czują się świetnie.

W życiu Borysa Szyca do tej pory brakowało stabilności. Zresztą nigdy nie ukrywał, że nie należy do osób przesadnie stałych w uczuciach. Jedyną kobietą, której do tej pory jest wierny całe życie, to... dziesięcioletnia córka Sonia! - Nie powiem, żebym był przywiązany do przestrzegania czystości. Grzeszenie wręcz sprawia mi przyjemność. Prowadzę grzeszny żywot - przyznał w niedawnym wywiadzie dla magazynu "Viva" Borys Szyc. W tej deklaracji aktora występuje cząstka prawdy, bo jest jedna rzecz, której jest dość wierny.

Wystarczy prześledzić jego miłości, by stwierdzić, że jeden wspólny mianownik je niewątpliwie łączący... Co to takiego? Szeroko pojęty świat mody i projektantek. Niewiele osób pamięta, że kilka lat temu aktor spotykał się z Marią Bulandą. Ich związek rozpadł się po kilku miesiącach, jesienią 2007 roku. Pani Maria konsekwentnie zajmuje się stylizacją i kostiumami. Przygotowuje i projektuje stroje do filmów, ale także i reklam. Również kolejne kobiety Borysa Szyca blisko są związane ze światem mody.

Kaja Śródka (30) jest projektantką fraków i właścicielką firmy The Frock, która owe fraki szyje. Również Zofia Ślotała (26), z którą aktor rozstał się w sierpniu ubiegłego roku, ma na swoim koncie liczne stylizacje gwiazd. Zajmuje się też przygotowywaniem kreacji do sesji zdjęciowych. Zofia Ślotała ma ambicje, by uczyć Polaków, jak powinni się stylowo ubierać.

W takiej sytuacji trudno o zaskoczenie, gdy okazało się, że obecna ukochana aktora Justyna Jeger-Nagłowska też jest związana ze światem mody. Razem z koleżanką założyły firmę Flawless, która specjalizuje się w ubraniach dla dzieci, chociaż nie zapomina o ich rodzicach.

Kobiety są dowodem na istnienie Boga

Co takiego jest w kobietach, które zajmują się modą i projektowaniem, że przyciągają Borysa Szyca. Skąd ta słabość? Sam aktor podsuwa odpowiedź. - Kochałem kobiety i kocham. Są żywym dowodem na istnienie Boga. To niemożliwe, żeby kiedyś coś zlazło z drzewa i zmieniło się w kobietę - wyznaje Szyc w wywiadzie.

Jego miłość do nich może wynikać z tego, że swoje dzieciństwo spędził głównie w ich otoczeniu. Wychowywał się bez ojca pod troskliwą opieką mamy. Wokół niego były ciocie i przyjaciółki mamy. W wywiadzie Borys Szyc deklaruje, że marzy o ślubie. Tym bardziej, że mimo licznych miłości wciąż ma wolne konto, by wziąć ślub kościelny.

A owa wyraźna słabość do projektantek? Tu niewątpliwie najważniejsze jest, że są to zwykle kobiety interesujące, kreatywne i niebanalne. A przez to pewne siebie. Niestety, przy ambitnym aktorze nie zawsze była to udana recepta na sukces w miłości.

MJ

Życie na Gorąco 23/2014


Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje