Reklama

Reklama

Składają grosz do grosza

Choć zarabiają sporo pieniędzy, nie lubią ich wydawać i z rozmysłem planują wydatki. Oto najbardziej oszczędne gwiazdy show-biznesu!

Madonna

O jej skąpstwie krążą legendy. Madonna (53) nigdy nie daje napiwków, a stare ubrania woli trzymać na strychu niż podarować komuś innemu. Obsesyjnie zbiera także... kupony rabatowe ze sklepów!


Anna Przybylska

Przyznała ostatnio, że dostaje szału, kiedy jej partner włącza światło w całym domu. Anna (32) oszczędza każdy wat i... grosz!


Beata Tyszkiewicz

– Jestem przeciwko temu, by kupować składniki za 150 zł tylko dlatego, by zrobić jedną potrawę – uważa aktorka. Beata (73) przyznaje, że nie lubi marnować jedzenia i często z resztek gotuje obiad na drugi dzień. Oszczędna hrabina...

Reklama


Gwyneth Paltrow

Choć wydaje miliony na ciuchy od projektantów, Gwyneth (38) oszczędza na... ogrzewaniu. Jej domownicy skarżą się na ziąb!


Natalia Kukulska

Liczy każdy grosik! Natalia (35) przerobiła swojego luksusowego terenowego dodge’a durango za 150 tys. zł z benzyny na gaz, by... zaoszczędzić na tankowaniu. Wielbiciel superaut, Kuba Wojewódzki wypomniał jej to kiedyś w swoim show.

Na żywo 35/2011

Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: skąpstwo | pieniądze

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje