Reklama

Reklama

Ślub zaplanowany!

Alicja Bachelda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka

Alicja Bachelda-Curuś i Sebastian Karpiel-Bułecka


Od kiedy stało się jasne, że między Alicją Bachledą-Curuś (30) a Sebastianem Karpielem-Bułecką (37) zaiskrzyło na dobre, mieszkańcy Zakopanego nie mówią o niczym innym, tylko o ich ślubie. Ponoć planują huczne wesele już w przyszłym roku i niewykluczone, że ustalili to podczas ostatniej randki w Los Angeles.

- Całe Podhale aż huczy od plotek - zdradza przyjaciel pary. - Podobno ślub ma się odbyć w słynnym zakopiańskim kościółku na Jaszczurówce - dodaje. Sebastian Karpiel-Bułecka bardzo poważnie traktuje związek z panią Alicją. Znakomicie dogaduje się z jej synem Henrym Tadeuszem (4), a to dobrze wróży temu związkowi.

Reklama

Muzyk kupił już dla nich mieszkanie na warszawskim Wilanowie, do którego podobno mają się wprowadzić zaraz po ślubie. Ogromnie podekscytowana jest z tego powodu mama pana Sebastiana, Maria, która od 20 lat mieszka w Chicago, w Stanach Zjednoczonych. W końcu dosyć długo czeka na to, by jej syn w końcu się ożenił.

Piękna aktorka i przystojny muzyk powoli kończą spisywać listę gości, którzy pojawią się na ich weselu. - Nawet jego macocha, Zofia Karpiel-Bułecka, przyleciała do Chicago do jego mamy, żeby dopiąć szczegóły uroczystości - zdradza znajomy góralskiej pary.

Wszyscy chcą, by ten dzień był wyjątkowy. W końcu oboje są po przejściach. Ona ma za sobą związek z irlandzkim aktorem Colinem Farrellem (37). On również cztery lata temu rozstał się z piosenkarką Kayah (46).

I choć na razie domysłów jest więcej niż faktów, jedno jest pewne. Ślub tych dwojga przebije wszystkie inne. W końcu połączą się dwa znane i wpływowe góralskie rody. A taką okoliczność górale potrafią wynieść do rangi wielkiego wydarzenia! 

Forum: Straszna moda ślubna Polaków. [kliknij]

Forum: Ile dać do koperty na ślub? [kliknij]

AC

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Bachleda-Curuś | Sebastian Karpiel-Bułecka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy