Reklama

Reklama

Szczęśliwi mimo afery

W tej podróży reprezentowali królową z okazji jej diamentowego jubileuszu. Poradzili sobie wspaniale, choć towarzyszył im zdjęciowy skandal.

Gdy książę William i jego żona Catherine wyruszyli do południowo-wschodniej Azji, byli na pewno przejęci. Chcieli, by ich pierwsza, wspólna podróż służbowa wypadła jak najlepiej. I tak było.

Babcia może być dumna ze swojego wnuka i jego żony. Oboje zachowywali się po królewsku. Z szacunkiem traktowali oficjeli, uśmiechali się i pozdrawiali wszystkich dookoła. A Catherine zachwycała swoją urodą i kreacjami, dopasowanymi do miejsca i klimatu.

Światowa prasa szeroko relacjonowała tę wizytę. Nie tylko. Podróż książęcej pary zbiegła się z publikacją ich zdjęć -  zrobione z ukrycia, pokazują Williama i Kate podczas ich urlopu w prywatnej posiadłości na południu Francji. Fotografie są dość intymne, a księżna występuje na nich bez biustonosza. (...)

Reklama

Ta afera na pewno niemile zaskoczyła książęcą parę, ale absolutnie nie dali tego po sobie poznać. Obserwatorzy podkreślali niezdrów, że Catherine toasty wnosiła wodą... Może to znak, że książęca para spodziewa się dziecka?

Tele Tydzień
Dowiedz się więcej na temat: księżna Catherine | księżna Kate

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy