Reklama

Reklama

Taka dumna nie była nigdy

Jeszcze niedawno, gdy jej młodsza córka decydowała o swojej przyszłości, Beata Kozidrak (55) drżała z obawy, czy sobie poradzi. Okazuje się, że niepotrzebnie. Agata Pietras (23) coraz odważniej wkracza do świata mody.

- Nie korciło mnie wcale, by iść w ślady mamy. Nie śpiewałam jej piosenek, za to podkradałam jej szpilki - opowiada. Na początku doradzała mamie i koleżankom w sprawach ubioru. Jednak w pewnym momencie poczuła, że to właśnie jej pasja i powołanie, i że gotowa jest stworzyć własną firmę. Choć na razie studiuje jeszcze dziennikarstwo, nie chciała czekać. Marzył jej się wielki świat mody. Przez rok intensywnie pracowała nad tworzeniem własnej marki od podstaw. Tak powstała firma Modliszka.

Proponowane przez nią ubrania wkrótce zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Jej sklep internetowy działał świetnie, ale ona wiedziała, że musi iść jeszcze dalej. Rozpoczęła współpracę z butikami w Trójmieście i w rodzinnym Lublinie. Co proponuje młoda projektantka?

Reklama

Przede wszystkim modę na co dzień. Wygodne bawełniane koszulki, sukienki, spodnie, spódnice. Wszystkie tkaniny farbuje własnoręcznie, dlatego każda rzecz jest inna. Do tego współpracuje z dwiema szwalniami.

- Cały czas się uczę poruszania się w tej branży. Współpracuję ze sklepami w Polsce. Jest dużo zamówień - opowiada Agata. Teraz chce otworzyć salon w Tarasach Zamkowych w Lublinie. Poszukuje sprzedawców. Cieszy się, że jej biznes zaczyna się kręcić.

A Beata Kozidrak jest dumna jak nigdy wcześniej. I pewna, że Agata poradzi sobie w każdej sytuacji. Jest przebojowa, odważna i dobrze wie, czego chce. Gwiazda trzyma kciuki i ma nadzieję, że wkrótce Agacie uda się zorganizować pierwszy pokaz. Będzie tam honorowym gościem.

13/2015 Rewia


Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy