Reklama

Reklama

To jest przyjaźń czy kochanie?

Charlize Theron i Sean Penn

Ponoć spotykali się już w 2010 roku.

No i mleko się wylało! Hollywood huczy od plotek. Ich bohaterami są Charlize Theron (38) i Sean Penn (53). Przypomniano też, że "Daily Mail" już w 2010 roku sugerował, że są parą. Wtedy twierdzili, że łączy ich wyłącznie przyjaźń. Dziś, w obliczu faktów, na razie nie mówią nic.

Może w ten sposób promują nowy film Penna?

Paparazzi przyłapali ich pod koniec 2013 roku na Hawajach. Tam witali nowy rok. Co prawda, nie udało się zrobić zdjęcia, gdy Theron i Penn np. całują się albo przytulają, ale fakt, że tydzień spędzili pod jednym dachem, mówił sam za siebie. Zabawne natomiast było to, że do Los Angeles para wróciła tym samym samolotem, ale lotnisko opuścili oddzielnie.

Reklama

Po raz drugi przyłapano ich kilka dni później, gdy Charlize i Sean spędzili razem noc w posiadłości Penna w Malibu. Potem jeszcze raz, gdy to on opuszczał nad ranem posiadłość Charlize. Piątego stycznia 2014 roku widziano ich w kinie. 11 stycznia pojawili się na gali Help Haiti Home w Montage Hotel w Beverly Hills.

Co prawda i tu unikali czułości, ale moment, gdy Penn położył rękę na dłoni Charlize, uznano za ostateczne "przyznanie się do winy". Pojawiły się jednak głosy, że tą miłością promują nowy film z udziałem Penna - "Sekretne życie Waltera Mitty" (w Polsce premierę miał 17 stycznia).

AP

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Charlize Theron | Sean Penn

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje