Reklama

Reklama

Urodziła córeczkę

Zawsze marzyła o córeczce. - Będę ją ślicznie ubierać, będę jej plotła warkoczyki... - mówiła kiedyś w wywiadzie Dorota Gawryluk (39).

Jej wielkie marzenie właśnie się spełniło! Popularna dziennikarka programu informacyjnego "Wydarzenia" w telewizji Polsat kilka dni temu urodziła śliczną dziewczynkę. Dała jej na imię Gabriela.

Pani Dorota wszystko podporządkowała teraz roli mamy. Przyznaje, że swoim maleństwem chciałaby opiekować się sama aż do lipca. To zupełna zmiana w hierarchii wartości dziennikarki, która uchodzi za pracoholiczkę. Jej znajomi z Polsatu z dużym niepokojem obserwowali, jak pani Dorota w pracy spędzała codziennie po 12-14 godzin. A gdy wracała do swego domu w podwarszawskim Sulejówku, dalej żyła pracą, jakby nie mogła doczekać się powrotu do telewizyjnego studia.

Reklama

Mogły się zresztą o tym przekonać miliony telewidzów oglądające panią Dorotę, gdy będąc w 9. miesiącu ciąży, z właściwym sobie perfekcjonizmem, prowadziła swój program informacyjny. Ale to już przeszłość.

Dziś panią Dorotę najbardziej interesują informacje związane głównie z... pielęgnacją niemowlaków. Dziennikarka nie może się już doczekać kiedy będzie mogła wychodzić z maleńką na spacery. Z pewnością towarzyszyć jej będzie także mąż, biznesmen Jerzy Gawryluk. A może nawet syn Nikon (18), który - choć już prawie dorosły - z narodzin siostry też cieszy się jak dziecko...

Świat i Ludzie 6/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy