Reklama

Reklama

Uśmiech to najlepszy kosmetyk

Według Beaty Sadowskiej podstawą dobrego wyglądu jest sen, sport, aktywność fizyczna i dobre odżywanie. Jak sama mówi, nie lubi makijażu i kiedy tylko może, chodzi nieumalowana.

Jeśli chodzi o kosmetyczny niezbędnik Beaty, jest to podkład, róż, błyszczyk i tusz do rzęs, natomiast za kosmetyk doskonały uważa uśmiech. Jak mówi, bardzo dobrze działa, rozjaśnia twarz i energetyzuje.

Każda kobieta jednak powinna znaleźć swój własny kosmetyk. Ja staram się wybierać kosmetyki jak najbardziej naturalne i sama sprawdzam zawsze skład każdego produktu. Sól morska, naturalna oliwka, algi czy czarna róża to składniki, których szczególnie poszukuję w kosmetykach - mówi Beata.

Zawsze staram się dostosować tak ubranie jak i kosmetyk przede wszystkim do siebie i nie podążam ślepo za trendami - dodaje. Sprawdza, pyta i jeśli opinie okażą się pozytywne, jest w stanie kupić coś nowego.

Reklama

Mimo, że nie ma na tyle wolnego, by pozwolić sobie na częste wyjazdy, stara się od czasu do czasu organizować kilkudniowy wypoczynek w spa. Dla tak zapracowanej osoby, jest to niezwykle istotne, kiedy może spędzić kilka dni z książką, muzyką i psem. Jak sama mówi, po takim trzydniowym wypadzie czuje się jak po dwutygodniowych wakacjach.

Zobacz film:

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy