Reklama

Reklama

Uwielbiam trudne wyzwania

Podjęła już decyzję i zapowiada, że nikt ani nic nie zmieni jej planów. Wyrusza na podbój Peru!

O wyprawie do Puszczy Amazońskiej marzyła od zawsze. I teraz, już w sierpniu, Ewa Kasprzyk (53) wyjeżdża do Peru. Aktorka nie chce spędzać czasu w ekskluzywnym hotelu, bo interesuje ją tylko prawdziwa przygoda. Taka eskapada powinna się odbyć pod okiem doświadczonego przewodnika.

- Ewa jest szalona. Miała pomysł, aby jechać i dopiero na miejscu kogoś takiego znaleźć, ale na szczęście porzuciła tę myśl i postanowiła poszukać kompetentnej osoby jeszcze w Polsce - mówi nam przyjaciółka aktorki.

Przypadkowo pani Ewa spotkała znaną podróżniczkę Beatę Pawlikowską (45). Obie panie od razu złapały świetny kontakt i zapałały do siebie sympatią. Efektem ich spotkania jest teraz wspólny wyjazd.

Reklama

Podczas wyprawy aktorka będzie miała okazję zobaczyć najbardziej magiczne regiony w Peru. - Szczególnie zależy jej na tych miejscach, które emanują pozytywną energią, żeby mogła naładować akumulatory na cały rok - zdradza nam przyjaciółka aktorki.

Pani Ewa bardzo starannie przygotowuje się do wyjazdu, bo wie, że to nie będzie spacerek. Na początek wybrała się na Mazury, gdzie rozpoczęła pracę nad swoją kondycją. Wstawała skoro świt i urządzała marsz z kijkami oraz biegi. Przestrzegała też diety owocowo--warzywnej. Efekty już są, a pani Ewa twierdzi, że czuje się o niebo lepiej.

Aktorka nie może się już doczekać wyjazdu i chwili, kiedy zacznie poznawać nową kulturę i jej smaki.

IL

Świat i Ludzie nr 27/2010

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy