Reklama

Reklama

W końcu postanowiła się pochwalić

Kristin Davis ukrywała dziecko przez 5 miesięcy!

Udało jej się to ukrywać przez pięć miesięcy. - Chciała uniknąć medialnego zamieszania i w spokoju nacieszyć się macierzyństwem - tłumaczy Kristin Davis (46) jej przyjaciółka.

W końcu jednak gwiazda "Seksu w wielkim mieście" postanowiła podzielić się ze światem swoją radością i na jednej z ostatnich okładek magazynu "Hello" pojawiła się z córeczką Gemmą Rosą.

Mała urodziła się w USA

Kilkumiesięczna Gemma urodziła się w USA. Jej biologiczna matka zdecydowała o oddaniu jej już w trakcie ciąży. Do domu hollywoodzkiej gwiazdy trafiła kilka dni po narodzinach. Imiona wybierała już Kristin.

Reklama

- O adopcji marzyłam od wielu lat. Kiedy wzięłam moją córeczkę na ręce, poczułam się spełniona. To wspanialsze uczucie niż sobie kiedykolwiek wyobrażałam. Czuję się pobłogosławiona przez los - wyjawiła Kristin.

Aktorka, która na co dzień bardzo angażuje się w pomoc dzieciom z krajów Trzeciego Świata, wyznała też, że nie rozważała popularnej wśród gwiazd adopcji dziecka z zagranicy. - Podziwiam takie decyzje, ale u nas też są tysiące maluchów potrzebujących rodziny - powiedziała prasie.

Rodzina Kristin jest jednak 2-osobowa. Aktorka bowiem, od rozstania 3 lata temu z ostatnim narzeczonym kanadyjskim baseballistą i aktorem Rickiem Foxem, z nikim nie związała się na stałe. Mało tego, wcale jej na tym nie zależy, a o małżeństwie mówi, że to przestarzała instytucja. Córeczkę na razie chce wychowywać sama.

NA

Życie na gorąco 45/2011

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje