Reklama

Reklama

W pojedynkę, ale bez kompleksów

Wydawałoby się, że celebrytki mogą przebierać wśród adoratorów. Tymczasem wiele z nich żyje w samotności z wyboru i nie narzeka na zły los!

Każdy marzy o wielkiej miłości. Ale bywa że mijają lata i ona się nie zjawia. Zdarza się również, że znajdujemy idealnego partnera, a mimo to związek rozpada się, np. z powodu zdrady i potem nie możemy znaleźć kogoś, kto dorównałby poprzednikowi. Życie bez męża lub stałego partnera może wydawać się uciążliwe. Ale nie uważają tak gwiazdy, które w życiu singielki odnalazły sens i cieszą się tym, co daje im los.

Bo na miłość czasu brak?

Wiele samotnych celebrytek znajduje spełnienie w karierze. Szczególnie widoczne jest to w przypadku sportsmenek, które - jak tenisistka Agnieszka Radwańska (24) i biegaczka narciarska Justyna Kowalczyk (30) nie mają teraz czasu na myślenie o budowaniu związku. Chcą wykorzystać swoje pięć minut na arenie sportowej, bo mają świadomość że ich kariera nie będzie wieczna.

Reklama

Jeden facet? To... nudne!

Ale być singielką wcale nie oznacza unikać mężczyzn lub mieć do nich pecha. Niektóre "niesparowane" gwiazdy odkrywają prawdziwych przyjaciół w mężach dopiero... po rozpadzie małżeństwa. - Dostosowywałam się do moich mężów, co nie wychodziło mi na dobre - wyznała trzykrotnie rozwiedziona Pamela Anderson. - Jako przyjaciele są dużo ciekawsi. Ale singielką można też zostać bez złych doświadczeń małżeńskich. Np. aktorka Cameron Diaz (40) nigdy nie wyszła za mąż. - Z jednym facetem umarłabym z nudów, muszę mieć kilku naraz - wyznała gwiazda.

Czyja to wina?

Uchodząca za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek Magdalena Cielecka (41) ma za sobą wiele filmowych sukcesów i dużo romansów. Ale chociaż marzyła o założeniu rodziny, żyje samotnie, choć ujawnia, że nie sypia sama... Cielecka ma za sobą dwa poważne związki, z reżyserem Grzegorzem Jarzyną i słynnym aktorem Andrzejem Chyrą, które nie przetrwały próby czasu. Twierdzi, że nie ma męża i dzieci, ponieważ należy do pokolenia, które ma pracę i pieniądze, ale jest leniwe i nie lubi podejmować decyzji ani brać odpowiedzialności.

Droga niełatwa, ale moja!

Edyta Olszówka (41), gwiazda serialu Przepis na życie ma mnóstwo wielbicieli, ale od długiego czasu prowadzi samotne życie. Twierdzi, że przyzwyczaiła się do takiego stanu i nie zamierza zmieniać go na siłę. - Zaakceptowałam to i nie czuję się źle. Widać taka moja droga - mówi.

To nie samotność!

W najnowszym filmie "Bejbi blues" Magdalena Boczarska (34) zagrała babcię. Ale w życiu prywatnym jeszcze się nie ustatkowała. Nie lubi słowa singielka. - Nie czuję się sama, nie jestem samotna - zapewnia. - Mój zawód jest gęsty od emocji. W pracy mogę bezkarnie przytulać się do mężczyzn.

Zabiega o nią wielu

Po tym, jak w 2011 roku rozwiodła się z reżyserem Waldemarem Dzikim, Małgorzata Foremniak (46) miała wielu adoratorów, wśród których był wpływowy amant z Zachodu. Ostatnio bawiła się z fizykoterapeutą Tomaszem na balu w Chicago. Czy taniec znów zmieni coś w jej życiu?

Sama mama

Minął już ponad rok, odkąd gwiazda serialu "Ranczo Ilona Ostrowska (38) rozwiodła się z reżyserem i aktorem Jackiem Borcuchem, który zdradził ją z aktorką Olgą Frycz. Aktorka nie związała się z nikim na stałe, dużo czasu poświęca córce Miłosławie (6).

Oto pani ekspert

Piosenkarka i aktorka Natalia Lesz (31) nazwała siebie "ekspertką od bycia singielką". Przeżyła już kilka poważnych związków, ale ostatnio żyje samotnie. Marzy wprawdzie o tym, by znów się zakochać, ale... twierdzi, że nie ma na to czasu, bo bardzo dużo pracuje i lubi swą pracę. Czasu na ubolewanie, że coś tam nie wyszło, w ogóle nie ma!

Elżbieta Lis

Reklama

Reklama

Reklama