Reklama

Reklama

Wiosna przyniosła same dobre wieści...

Niedawno skończyła 49 lat. Wiele kobiet o takiej rocznicy woli zapomnieć. A ona nigdy nie była szczęśliwa jak teraz!

Znana jest ze swoich szalonych pomysłów, ale tym zaskoczyła wszystkich. W piękną słoneczną sobotę, 22 marca, Agata Młynarska zaprosiła przyjaciół do restauracji pod pretekstem swoich 49. urodzin. Gdy odśpiewali jej huczne "Sto lat", dziennikarka tajemniczo się uśmiechnęła...

- Chcę wam coś ogłosić! Dzisiaj wzięliśmy z Przemkiem ślub! - podniosła do góry lewą rękę i pokazała lśniącą na serdecznym palcu złotą obrączkę!

Reklama

Miłość zmieniła jej podejście do życia

To była szokująca wiadomość, choć o ślubnych planach gwiazdy TVP1 i jej partnera, finansisty Przemysława Schmidta (52), mówiło się już od dawna. W produkcji programu "Świat się kręci", którego dziennikarka jest gospodynią, wymieniano się informacjami o szczegółach ceremonii, która miała się odbyć dopiero za miesiąc, dokładnie w Wielkanoc. Nikt nie miał wątpliwości, że dziennikarka pragnie i czeka na legalizację tego związku.

Co prawda kiedyś deklarowała publicznie, że ma za sobą dwa rozwody i trzecie małżeństwo nie jest jej potrzebne, ale... życie zrewidowało te poglądy. Nowa, spełniona miłość sprawiła, że poczuła się jak nastolatka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Znów miała wrażenie, że cały świat stoi przed nią otworem. Zachłanna na życie, ciekawa, co jej przyniesie w darze. Zniknęły obawy, że związek dwojga ludzi to balast, który ograniczy jej wolność i zaważy na wielu innych ważnych dla niej sprawach. A przede wszystkim na odnowionej po wielu latach karierze prezenterki największej polskiej telewizji.

- Baliśmy się, że zmiany w jej życiu osobistym zmniejszą jej zainteresowanie całą resztą świata. A jest wręcz odwrotnie. Więcej w niej spokoju, a jednocześnie energii, pomysłów i zapału do nowych ambitnych wyzwań. To dobrze wróży, bo TVP wiąże z nią duże nadzieje - mówi osoba z produkcji programu "Świat się kręci".

Ci, którzy mieli okazję pracować z panią Agatą zgodnie potwierdzają, że jest ona tytanem pracy. Nie zawsze szczęśliwie wybierała życiowych partnerów, jednak zawody miłosne nigdy nie rzutowały na jej podejście do obowiązków zawodowych. Zawsze dotrzymywała słowa i zobowiązań.

To, co najpiękniejsze ciągle jest przed nią

- A gdy jest szczęśliwa, wtedy robota wręcz pali jej się w rękach. Trudno jej teraz dotrzymać kroku - mówi jej współpracownik. Powodów do radości, ale też intensywniejszej pracy, dziennikarka wkrótce będzie miała jeszcze więcej. Czeka ją ogrom zajęć w związku z doskonaleniem formuły programu "Świat się kręci".

W TVP mówi się, że program ma już zapewnione miejsce w nowej ramówce, jednak nad wieloma elementami trzeba będzie jeszcze mocno popracować. Ale pani Agata jest na to gotowa! Małżeństwo jej służy i dopinguje do działania. A ona znowu wierzy, że wszystko co najpiękniejsze, jest jeszcze przed nią. Jest w tak świetnej formie, że mogłaby przenosić góry. A co dopiero pracować...

UC


Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Agata Młynarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy