Reklama

Reklama

Wnuk odmienił jej rodzinę

Cieszy się, że znów tworzą kompletną i szczęśliwą rodzinę, która chętnie spędza wspólnie czas.

Nie spodziewała się, że kiedy zostanie babcią, w jej życiu dokona się prawdziwa rewolucja. Bo przecież Beata Kozidrak (50) zdążyła już się przyzwyczaić do tego, że jej starsza córka Katarzyna Pietras (29) wiodła odrębne, całkowicie samodzielne życie w Warszawie i nie zawsze miała ochotę odwiedzić rodzinny Lublin.

- Kaśka doskonale czuła się w swoim domu z ukochanym Kamilem i synkiem Sebastianem. Od zawsze chciała być postrzegana jako Katarzyna Pietras, liderka zespołu Kashmir, a nie jako córka Beaty Kozidrak. Do tego wciąż miała żal do matki o to, że nie poświęcała jej wystarczająco dużo czasu i uwagi, tylko zajmowała się własną karierą - opowiada nam przyjaciółka artystki.

Reklama

Pani Beata nigdy nie ukrywała, że faktycznie nie miała czasu dla swojej pierworodnej. - Gdy jechaliśmy w trasę, Kasię zabieraliśmy ze sobą, albo zostawialiśmy z dziadkami - wspomina ze łzami w oczach, bo pamięta, że to nie do niej Kasia po raz pierwszy powiedziała słowo "mama".

Kiedy jednak w maju pani Katarzyna sama urodziła synka, zaczęła rozumieć, co oznacza bycie mamą i piosenkarką. - Cztery tygodnie po porodzie wróciłam na scenę. Czułam, że dłużej nie wysiedzę w domu. Martwiłam się o syna, ale nie mogłam postąpić inaczej - wspomina.

Wokalistka już zapowiada, że kiedy tylko przestanie karmić piersią, jej synek będzie zostawał w domu z babcią lub opiekunką. Tym samym powieli scenariusz, jaki realizowała jej mama... Kiedy to sobie uświadomiła, od razu wsiadła do samochodu i pojechała do Lublina, by porozmawiać i wybaczyć...

Dzisiaj już doskonale rozumie postępowanie i decyzje podejmowane przez ukochaną mamę. I co najważniejsze - nie ma żalu, bo sama postępuje dokładnie tak samo. A pani Beata wreszcie odetchnęła z ulgą. Cieszy się, że trudne rozmowy ma już za sobą. A jej rodzina wreszcie często się spotyka i z uśmiechem zasiada do rodzinnych obiadów.

PK

Świat i Ludzie 40/2010

Świat & Ludzie
Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Katarzyna Pietras | macierzyństwo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy