Reklama

Reklama

Wplątał się w... romans?

Angelina Jolie się wścieknie!

Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się pod Londynem na planie zdjęciowym nowego filmu Brada Pitta (47), w którym hollywoodzki gwiazdor wciela się w rolę głównego bohatera, a zarazem jest producentem filmu.

Asystentka nie odstępuje go na krok

I wcale nie chodzi tu o dynamiczny i pełen zwrotów akcji scenariusz horroru science fiction o walkach ludzi przemienionych w zombie, zatytułowanego "World War Z", ale o to, co się dzieje za kulisami...

Ekipa filmu przeniosła się właśnie ze słonecznej Malty do Wielkiej Brytanii. Niektórzy jej członkowie twierdzą, że Brad na planie jest pochłonięty nie tylko intensywną pracą, ale również adorowaniem jednej z asystentek!

Reklama

Z młodą, urokliwą brunetką podobno nie rozstaje się ani na krok. Spędzają razem przerwy, a na Malcie nawet widziano ich w lokalnej restauracji po zakończeniu dnia zdjęciowego.

- Istotnie, nie da się ukryć, że bardzo się zaprzyjaźnili - potwierdza jedna z osób pracujących na planie, ale nie chce nic więcej dodać na ten temat. Inni okazują się jednak bardziej rozmowni i stąd wiemy, że Brad i jego śliczna asystentka flirtują, głęboko spoglądają sobie w oczy, gdy sądzą, że nikt ich nie widzi, i że bawią się razem wyśmienicie.

Życiowa partnerka Brada, czyli Angelina Jolie, od kilku dni przebywa w Londynie razem z szóstką ich pociech. Ciekawe, co powie na nową znajomość ukochanego?

NA

Życie na gorąco 31/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy