Reklama

Reklama

Wraca do gry

Anna Dereszowska w musicalu!

To najpilniej strzeżona tajemnica. W przygotowywanej właśnie polskiej wersji słynnego amerykańskiego musicalu "Mamma mia" główną kobiecą rolę zagra... Anna Dereszowska (33)!


W filmowej wersji przedstawienia postać tę odtwarzała Meryl Streep (65). - To dla Ani wielkie wyzwanie. Musiała zostać zaakceptowana przez zespół ABBA, który ma prawa autorskie do piosenek - zdradza osoba pracująca przy musicalu.

Pani Anna jest nie tylko aktorką, lecz również uzdolnioną muzycznie piosenkarką. W 2010 roku wygrała festiwal piosenki rosyjskiej w Zielonej Górze, a rok później wydała płytę "Już nie zapomnisz mnie" z przedwojennymi kompozycjami Henryka Warsa.

Reklama

Jednak od wielu miesięcy nie dostawała żadnych konkretnych propozycji. Odkąd grana przez nią postać Sandry zniknęła w 2012 roku z serialu "M jak miłość", prawie nie pojawiała się na ekranach. Ratunkiem dla domowego budżetu stało się nagrywanie książek mówionych.

Ale pani Anna marzyła o powrocie na plan. Tym bardziej, że jej nowy partner, fotograf Daniel Duniak, jest na razie na dorobku. Para spotyka się blisko od roku. Wcześniej aktorka była przez kilka lat związana z aktorem Piotrem Grabowskim (46).

Podział ról w związku nie był tradycyjny. To ona miała więcej pracy i propozycji zawodowych. Pan Piotr grywał role drugoplanowe, ale też zajmował się ich córką Leną (6), gdy pani Anna pracowała.

Dwa lata temu zaczęto mówić o kryzysie w tym związku. Wkrótce aktor wyprowadził się z ich mieszkania na Saskiej Kępie. Rok temu pani Anna poznała młodego fotografa.

- Uwielbia go. Jest zabawny i inteligentny. Ale, jak większość artystycznych dusz, nie ma głowy do interesów. I w tym związku będzie miała na głowie finanse. Ale poradzi sobie - słyszymy.

Rola w "Mamma Mia" na pewno jej pomoże. 

SG

30/2014 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy