Reklama

Reklama

Wreszcie jest pozew!

Dariusz Krupa i Edyta Górniak spotkają się już w lutym na rozprawie rozwodowej. SHOW ustaliło, że to piosenkarka złożyła pozew do warszawskiego sądu.

Potwierdzam, na początku stycznia wpłynął pozew", mówi SHOW rzecznik warszawskiego sądu. Zwlekali z tym bardzo długo. Edyta Górniak i Dariusz Krupa ogłosili, że nie mieszkają razem, w kwietniu zeszłego roku. Ale formalnego potwierdzenia, że nie są już parą, wciąż nie było. To sprawiało, że miesiącami narastały plotki. "Oni jeszcze wrócą do siebie", "Może nie wszystko skończone?", pisali internauci. "Edyta chce wrócić do męża, żałuje rozstania", donosiły co jakiś czas tabloidy.

Dziś już wiadomo, że o żadnym powrocie nie może być mowy. Jak ustaliło SHOW, to Górniak złożyła pozew w warszawskim sądzie. Wcześniej, pod koniec roku, Edyta i Darek wreszcie zdołali porozumieć się co do podziału wspólnego majątku i opieki nad synem Allanem. To zakończyło kilkumiesięczne negocjacje między małżonkami. Nie były one proste. Edyta co jakiś czas niefortunnymi wypowiedziami grała na emocjach męża.

Reklama

"Czułam się jak ryba w garnku z klejem" skomentowała niedawno swoje małżeństwo. Dziś mówi: "Nasze relacje są poprawne, jesteśmy dorosłymi ludźmi". To pozwala wierzyć, że rozprawa rozwodowa, zaplanowana na koniec lutego, przebiegnie w spokojnej atmosferze.

Tylko jedna rozprawa

"Darek i Edyta wierzą, że skoro zawarli ugodę, sąd da im rozwód po jednej rozprawie", mówi SHOW znajomy pary. W ostatnich latach wielu gwiazdom udało się rozstać równie szybko. Należą do nich Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz oraz Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański. Co po rozwodzie?

Edycie bardzo zależy, by teraz było głośno o jej pracy, a nie o życiu uczuciowym. "Postanowiłam wziąć życie artystyczne i biznesowe w swoje ręce", mówiła Edyta w "Dzień Dobry TVN". "Buduję własną firmę, chce jak najszybciej wydać płytę", zapewnia.

Dominika Majewska, IZ

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje