Reklama

Reklama

Wszystko idzie zgodnie z planem. Jakim?

Rzucił ją! To cena, która płaci za karierę! - tak niedawno w polskich mediach informowano o rzekomym rozstaniu Joanny Krupy (32) i Romaina Zago.

Ukochany naszej pięknej modelki miał ponoć nie znieść tego, że dla Joanny ważniejsza jest praca niż założenie rodziny. Ich wspólni znajomi przyjęli te informacje ze sporym rozbawieniem. - To miłość jej życia. Szczęśliwie odwzajemniona. Na pewno kiedyś urodzi mu dzieci - mówi nam znajoma Joanny. - Mają wspólny plan na życie, ślub i dzieci są jego elementem, ale teraz jeszcze na to nie czas - kwituje.

Wkrótce znów przyleci do Polski

Teraz Joanna z ogromną satysfakcją poświęca się roli jednej z prowadzących amerykańskiego wydania "Tańca z Gwiazdami". Wzięła udział w kampanii reklamowej marki bieliźniarskiej Frederick's of Hollywood. Z młodszą siostrą Martą wkrótce zostanie twarzą jednej z dużych firm kosmetycznych.

Reklama

W połowie czerwca przyleci do Warszawy, by pod koniec miesiąca wziąć udział w castingach do kolejnej polskiej edycji "Top Model". Negocjuje też umowę na własną linię bielizny i kostiumów kąpielowych w Polsce.

Patrząc na to, co dzieje się w jej życiu, aż trudno uwierzyć, że kiedy przed kilkunastoma laty Joanna wyjeżdżała z Chicago do Los Angeles podpisać swój pierwszy kontrakt dla modelek, bała się, że sobie nie poradzi. Ale jej mama nie miała wątpliwości, że skoro sobie radzą z dala od Polski, z której do Ameryki wyjechały z niczym, jak Joasia miała 5 lat, to i w Kalifornii jej córka nie będzie miała problemów. I miała rację.

Życie pozytywnie zweryfikowało rozległe marzenia Joanny. - Miała wszystko zaplanowane odkąd zobaczyła, że jej nowy świat można zawojować urodą i pracowitością - tłumaczy jej fenomen jeden ze stylistów. - Wiedziała, że kariera modelki będzie trampoliną do dalszego rozwoju. Interesował ją show-biznes, telewizja, film, seriale. Dziś wszyscy zastanawiają się kogo Joanna wykurzy z jednej z wiodących stacji telewizyjnych, a nie nad tym czy dostanie jeszcze jedną szansę - wyjaśnia.

Joanna doskonale potrafiła wykorzystać swoją urodę. Nie miała też problemu, by zademonstrować możliwości intelektualne i biznesowe. Dziś wszyscy już wiedzą, że prowadząca "Top model" jest otwarta, bezpośrednia, ale też troskliwa i uczynna. Że pomaga schroniskom, walczy o prawa zwierząt i nie boi się ostrych polemik z innymi gwiazdami, szczególnie tymi, które noszą naturalne futra.

Jedna ze stu najseksowniejszych

Niedawno Joanna zajęła 55 miejsce w ogłoszonym przez popularny magazyn "Maxim" liście najseksowniejszych kobiet świata. To nie pierwsze jej takie wyróżnienie. Przed czterema laty trafiła do podobnego zestawienia 25 najseksowniejszych kobiet magazynu "Playboy". Była też w polskim "CKM" na trzecim miejscu w tej kategorii. Na zdjęciach z niedawnej sesji bieliźnianej dla Bon Prixu wygląda bajecznie.

- Niektóre zdjęcia są odważne, ale Joanna pokazuje że w wieku 32 lat wygląda równie dobrze jak 5 czy 10 lat temu - mówi jeden ze znanych fotografów. Jej znajomi dodają, że Joasia nigdy tak ja teraz nie czuła pewności siebie. - Ona wie, czego chce od życia i jakimi ścieżkami wszystkie swoje zamierzenia chce osiągnąć - słyszymy od jednej z jej koleżanek.

KG

Życie na gorąco 20/2011

Życie na gorąco

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje