Reklama

Reklama

Wyjeżdża z Polski

Kocha Francję i dlatego zabiera tam ukochanego Radka. A przy okazji zadba o relacje rodzinne i odwiedzi brata. To podroż na którą czekała.

Wchodząc w Nowy Rok wiedziała, że będzie piekielnie zajęta. Małgorzata Rozenek intensywnie pracuje na planie programu "Piekielny hotel". Dlatego zamarzyła o chwili wytchnienia. W pierwszym wolnym terminie, razem z ukochanym Radosławem Majdanem (43) zaplanowała wyjazd do Francji.

Będzie to ich pierwsza podróż w roli narzeczonych. Dla pani Małgorzaty ten wyjazd jest jednocześnie sentymentalną podróżą. Doskonale pamięta, że kiedy zbliżały się jej 18 urodziny, rodzice zapytali, jaki prezent chciałaby dostać. Ona wymarzyła sobie wyjazd do Nicei.

Reklama

- Dwa tygodnie przedłużyły się do trzech lat. Poznawałam kraj i uczyłam się języka, a później wróciłam do Polski na studia - wspomina. Zakochała się we Francji tak mocno, że kiedy została mamą, dzieci zapisała do francuskiej szkoły. Teraz wraca tam z ukochanym.

Jednym z punktów podróży jest Lyon gdzie mieszka brat Małgorzaty - Michał Kostrzewski (42), ceniony tancerz. - Skończył szkołę baletową i odnosi duże sukcesy. Ma żonę i trójkę dzieci. Przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, a teraz jest solistą w operze w Lyonie, gdzie zajmuje się też choreografią - opowiada o bracie.

Francja to uwielbiany przez panią Małgorzatę kraj. Z jednym wyjątkiem - gwiazda nie lubi... Paryża. Jednak dla ukochanego zrobi wyjątek i razem odwiedzą miasto zakochanych.

6/2015 Świat i Ludzie

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje