Reklama

Reklama

Wyleczyła się z uczucia

Wróciła do życia. Tak mówią ci, którzy znają Magdalenę Lamparską (22). Uśmiechnięta i w znakomitej formie zaczęła pojawiać się na stołecznych salonach.

- Magda jest bardzo szczęśliwa. Na planie serialu "Hotel 52" poznała Pawła Tomaszewskiego (21). Stali się nierozłączni w pracy i poza nią - zdradza nam znajoma aktorki.

Jeszcze do niedawna młodziutka aktorka widywana była z Tomaszem Karolakiem (39), którego także poznała w pracy. Starszy kolega zafascynował ją i choć nigdy nie powiedzieli tego wprost, zostali parą. Aktorka poznała jego córeczkę Lenę (3), z którą bardzo się polubiły.

- Na planie serialu "39 i pół", gdzie się poznali, aż iskrzyło. Było widać, że tych dwoje łączy szczególna więź. Tomek był Magdą oczarowany, a on stał się jej mistrzem. Wszystko z nim konsultowała… - zdradza nam kolega pary również pracujący w tym serialu.

Reklama

Niestety ich drogi zaczęły się rozchodzić. Aktorka miała złamane serce. Potrzebowała czasu, by się pozbierać. Ale warto było czekać. Dzisiaj szczęśliwa zaczyna życie od nowa.

Świat i Ludzie 36/2010

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy