Reklama

Reklama

Z nim zbuduje swoją przystań

Życie jej nie rozpieszczało. Miała trudne momenty, ale to one ją zahartowały. Po złej passie zostało odległe wspomnienie.

Już nie ukrywa swojego wielkiego szczęścia. Na profilu społecznościowego portalu popularna pogodynka zamieściła informację: Dorota Gardias (30) jest w związku z użytkownikiem: Patryk Kalski.

Oznacza to, że pani Dorota znalazła mężczyznę, u boku którego może się realizować i spełniać. Jej ukochany, choć ukończył AWF w Gdańsku, to jednak zajmuje się czymś zupełnie innym. Pracuje w... agencji artystycznej, którą już od ponad 20 lat z powodzeniem prowadzą jego rodzice.

- Patryk ma trzech młodszych braci. Najlepiej zna firmę i coraz częściej myśli o tym, aby otworzyć jej filię w Warszawie, bo to tutaj spędza większość czasu. Wie, że w stolicy jest duża konkurencja, ale on ma głowę na karku i z pewnością wie co robi - mówi nam jego znajoma.

Reklama

Para poznała się wkrótce po rozwodzie dziennikarki. Zaprzyjaźnili się, a z czasem zostali parą. Dzisiaj pani Dorota jest już pewna swojego uczucia i znów uwierzyła w miłość. Teraz chciałaby stworzyć rodzinę, w jakiej sama się wychowywała. Taką, w której choć czasami brakowało pieniędzy, to jednak nigdy nie brakowało miłości, szacunku, zrozumienia i ciepła.

- Marzę o tym, żeby mieć własny dom z ogrodem... - mówi trochę tajemniczo dziennikarka. Ponoć z ukochanym znaleźli już nawet odpowiednie miejsce. - Dorotka i Patryk chcą zamieszkać pod Warszawą. Kiedy byli dziećmi, oboje wychowywali się w domach, dlatego mieszkanie i życie w mieście jest dla nich męczące. Bardzo cenią sobie przyrodę, przestrzeń, spokój i ciszę - zdradza nam ich znajoma.

Wszystko wskazuje więc na to, że szczęśliwa pani Dorota poważnie myśli o domowym gniazdku.

KP

Świat i Ludzie 46/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy