Reklama

Reklama

Zaczyna nowe życie

Miał być ślub. Obrączki, smoking, tłum gości i huczna zabawa do białego rana. Lista prezentów też już została zrobiona. Wszystko na próżno.

Maciej Zakościelny (34) i jego ukochana Caity Lotz (27) nie są już razem. To dla wielu osób spore zaskoczenie. Wydawało się bowiem, że ta para jest dla siebie stworzona. Byli w sobie tak szaleńczo zakochani! " Obydwoje chcieli zmienić swoje życie. Myśleli nawet o przeprowadzce. Planowali ślub" - zdradzili przyjaciele aktora. Ze wspólnych planów nic nie wyszło. Od kilku miesięcy nie są już razem. "Niestety, to prawda, rozstali się. Zdecydowali, że pójdą jednak różnymi ścieżkami" - potwierdziły osoby z otoczenia pana Macieja.

Czas po rozstaniu szybko mija. Przystojny aktor jest już widywany w towarzystwie innej, bardzo atrakcyjnej blondynki. Fotografowie przyłapali ich kilkakrotnie na romantycznych spacerach. To świeża znajomość, dlatego pan Maciej woli być ostrożny i czeka z oficjalnym przedstawieniem nowej wybranki.

Reklama

Najważniejsze jest jednak to, że aktor znowu wygląda na szczęśliwie zakochanego. Jego była partnerka również stara się ułożyć swoje życie na nowo. I już nie rozpacza. Podobno świetnie bawiła się na festiwalu Coachella w Kalifornii. Czy nowy związek pana Macieja okaże się trwalszy niż wcześniejsze? Jak do tej pory aktor nie miał szczęścia w miłości. Być może nareszcie się to zmieni. W końcu to miłość napędza go do działania!

Świat i Ludzie 21/2014

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje