Reklama

Reklama

Zamierza być okropną matką

28-letnia Megan Fox jest symbolem seksu, ale także i matką dwóch synów, niespełna dwuletniego Noego i pięciomiesięcznego Bodhiego.

Megan ma bogate doświadczenia z mężczyznami i dobrze wie, jak łatwo może zawrócić w głowie zauroczone-mu nią facetowi. Dlatego postanowiła być nadopiekuńczą matką i wprowadzić surowe zasady wychowawcze wobec swoich synów, żeby w przyszłości ocalić ich przed... takimi kobietami jak ona sama.

- Jestem przygotowana na to, że synowie, gdy już dorosną, będą mnie nienawidzić. Jednak postanowiłam wychować ich na porządnych facetów. Nie pozwolę, żeby dziewczyny z sąsiedztwa wyciągały ich na tańce lub jakieś inne głupoty, które są stratą czasu. Ja wolę, żeby zamiast ganiać za dziewczynami, moi chłopcy siedzieli w domu. Dlatego w ich życiu nie będzie dziewcząt, dopóki nie skończą 25 lat.

Reklama

Zamierzasz ich więzić w domu?

- Tak, i jestem przekonana, że wyjdzie im to tylko na dobre. Znam bowiem wielu fajnych chłopaków, którzy w nieodpowiednim wieku oszaleli na punkcie pięknych dziewczyn i kiepsko, niestety, na tym wyszli. Sama mam bogate doświadczenia w tej kwestii i z tej przyczyny nie zamierzam być fajną mamusią. Przeciwnie, jeśli trzeba, będę najokropniejszą matką na świecie, która przetrzyma swoich synów w domu aż do dnia własnej śmierci.

Twoje Imperium
Dowiedz się więcej na temat: Megan Fox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy