Reklama

Reklama

Zdecydowała się na poważny krok

Zdanie Matildy było najważniejsze.

To była dla niej bardzo poważna decyzja. Jak poinformowało nowojorskie "Daily News", trzykrotnie nominowana do Oscara Michelle Williams (32) zamieszkała z Jasonem Segelem (32). Kupili wspólnie luksusowy apartament na Brooklynie. Aktorska para spotyka się od lutego.

Ojciec jej córki zmarł w 2008 roku

Reklama

Chciała, by w żaden negatywny sposób nie odbiło się to na jej córce. Na szczęście małej Jason od początku przypadł do gustu. Troszczy się o nią jak ojciec - wyjawiła jej koleżanka. Przypomnijmy, że biologiczny ojciec 6-letniej Matildy nie żyje. Jest nim hollywoodzki gwiazdor Heath Ledger. Michelle i Heath poznali się w 2004 roku na planie filmu "Tajemnica Brokeback Mountain".

Matilda przyszła na świat w październiku 2005 roku. Miała zaledwie 2 lata i 4 miesiące, gdy Heatha znaleziono martwego w jego apartamencie po prawdopodobnie przypadkowym przedawkowaniu leków nasennych. Wprawdzie on i Michelle nie byli już wówczas parą, rozstali się kilka miesięcy wcześniej, ale pozostawali w bardzo przyjacielskich stosunkach. Aktorka mocno przeżyła jego śmierć.

Potem spotykała się ze Spikeem Jonzem i Carym Fukunagą. Oba związki przetrwały zaledwie kilka miesięcy, bo Michelle chciała skupić się wyłącznie na osieroconej przez ojca córce i trudno jej było bardziej się zaangażować. Teraz jednak doszła do wniosku, że obie są gotowe, by z Jasonem założyć rodzinę.

MM


Dowiedz się więcej na temat: Michelle Williams | Heath Ledger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje