Reklama

Reklama

Zdecydowana na nowy związek

Przez lata nie mogła uwolnić się od relacji z Tomkiem Karolakiem.

Premiera spektaklu "Intryga" w warszawskim Teatrze Kamienica. Wśród zaproszonych gwiazd dostrzegamy Magdalenę Boczarską (35). Aktorka pojawia się w towarzystwie 7 lat młodszego od siebie aktora Mateusza Banasiuka (znanego m.in. z roli w serialu "Pierwsza miłość"). To ich pierwsze oficjalne wyjście razem.

Ostatnie spotkanie z Tomkiem

O tym, że aktorska para ma się ku sobie, pisaliśmy już kilka miesięcy temu. W tym samym czasie przyłapaliśmy Magdę na kolacji z Tomkiem Karolakiem (43). Nie była to niespodzianka - para spotykała się wieczorami w różnych warszawskich lokalach od kilku lat. Jednak tym razem sprawiali wrażenie, jakby rozmawiali o czymś bardzo poważnym. Nie uśmiechali się jak zawsze. Tomek siedział ze spuszczoną głową. Czyżby Magda właśnie oznajmiła mu, że się zakochała?

Reklama

Ich skomplikowana relacja trwa od 2007 roku. To wtedy, po 7 latach związku z Magdą, Tomek wdał się w romans z poznaną na planie serialu "Kryminalni" Violą Kołakowską. Owocem tego romansu jest córka Lenka, która przyszła na świat w listopadzie 2007 roku.

Magda nie od razu przebaczyła Tomkowi zdradę. Początkowo była przekonana, że aktor weźmie ślub z Violą, więc usunęła się w cień. Lecz w kolejnych latach Tomek udowodnił swoim zachowaniem, że wciąż czuje się singlem. Nie zamieszkał z rodziną, nawet po przyjściu na świat drugiego dziecka (w lutym 2013 roku Viola urodziła syna Leona).

To sprawiło, że Magda przestała mieć opory w utrzymywaniu kontaktów z Tomkiem. Zawiązana na nowo przyjaźń trwała kilka lat. Wydaje się jednak, że Magda nie czuła się komfortowo w tej relacji. Jeszcze ostatniego sylwestra spędziła z Tomkiem (wylecieli razem za granicę), ale po powrocie przestali się spotykać. On postanowił zamieszkać z Violą i dziećmi, ona zaangażowała się w nową znajomość.

Nie potrafili ukryć wzajemnej fascynacji

O Mateuszu Banasiuku wiadomo, że jakiś czas temu spotykał się z córką Małgorzaty Braunek, Oriną Krajewską. Dziś świata nie widzi poza Magdą, czego nie potrafił ukryć na premierze "Intrygi", rzucając co chwilę w stronę aktorki elektryzujące spojrzenia. Ona nie pozostawała mu dłużna, uśmiechając się kokieteryjnie. Wydaje się, że wreszcie jest gotowa zostawić przeszłość za sobą.

KB

Życie na gorąco
Dowiedz się więcej na temat: Magdalena Boczarska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy