Reklama

Reklama

Zdradzili płeć i imię dziecka!

Imię Teresa w księgach imion określa osobę wytrwałą i pracowitą. Może dlatego modelka Paulina Krupińskia (29) właśnie to imię wybrała dla swojej córeczki. Chce, by miała charakter podobny do jej charakteru i by wytrwale realizowała marzenia. Może dziewczynka, tak jak mama, zostanie kiedyś miss? Na pewno będzie bardzo piękną dziewczyną. Nie może być inaczej, skoro ma taką mamę.

A może po tacie Sebastianie Karpielu- Bułecce (39) odziedziczy również talent muzyczny? W ostatnich tygodniach ciąży Paulina Krupińska znakomicie organizowała sobie czas. Znana jest z tego, że nie potrafi usiedzieć na miejscu. Ciąża wcale nie przeszkadzała jej w aktywnym spędzaniu czasu. Od czerwca, gdy praca przy programie "Klinika urody" dla telewizji TVN Style się zakończyła, pilnowała diety, dbała o zdrowie i kondycję swoją i córeczki. I pamiętała, żeby być podporą dla swojego ukochanego.

Reklama

Sebastian musiał w tym czasie skupić się na najnowszej płycie zespołu Zakopower i nagrywaniu promującego ją teledysku. Muzyk przez lata czekał na tę jedyną kobietę, którą mógłby obdarzyć zaufaniem. Która będzie z nim dzieliła miłość do Tatr, będzie, równie jak on, wrażliwa i serdeczna dla innych ludzi. Do tego samodzielna i niezależna. Mieli zamieszkać u stóp gór, jednak wbrew temu, co się mówiło, Paulina Krupińska najprawdopodobniej nie przeniesie się teraz do stolicy Tatr.

Na razie związana jest z Warszawą, gdzie wybrała cenioną klinikę, w której od lat rodzą gwiazdy. Szybko też zapewniła znajomych, że nie pozostawi ulubionej pracy przy programie "Klinika urody". We wrześniu stawi się na planie zdjęciowym. Liczyć przecież może na swoją mamę, która już dawno obiecała jej, że będzie opiekować się Tereską, gdy Paulina będzie kręcić kolejne odcinki swojego programu.

A co dalej? Spełnione marzenie o macierzyństwie powinno zaowocować spełnieniem kolejnych marzeń, w tym tych najważniejszych: o życiowej stabilizacji, ślubie i wspólnym z mężem budowaniu rodziny. Kiedy dojdzie wreszcie do jego zrealizowania? Pani Paulina jest gotowa w każdej chwili!

30/2015 Rewia

Rewia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy