Reklama

Reklama

Znowu jest do wzięcia?

Aż trudno w to uwierzyć! Joanna Krupa (32), nasza rodaczka i jedna z najpiękniejszych modelek świata, rozstała się właśnie ze swoim narzeczonym, biznesmenem Romainem Zago.

Decyzję o zakończeniu znajomości pani Joanna tłumaczy zbyt częstymi nieporozumieniami w związku. A wynikały one podobno z tego, że narzeczony nie był zadowolony z faktu, iż ukochana... koncentruje się na robieniu kariery. On natomiast marzył o ślubie i założeniu rodziny.

A była to miłość jak z bajki! Poznali się na Florydzie, w Miami. Pani Joanna niedawno szczerze wyznała w wywiadzie prasowym, że to ona poderwała Romaina. Wysoki, przystojny, trochę nieśmiały, od razu wpadł jej w oko. Podeszła więc i zaczęła rozmowę. On szybko stracił dla niej głowę. Zaczęli się spotykać.

Reklama

Jedynym problemem w ich związku była odległość. On, Francuz mieszkający na stałe w USA, jest właścicielem najlepszego klubu nocnego w Miami. Ona mieszka i pracuje w Hollywood. Jednak i tę przeszkodę potrafili zamienić w zaletę. Każde ich spotkanie było bowiem tak bardzo wyczekiwane...

Dwa lata temu na palcu pani Joanny pojawił się zaręczynowy pierścionek z 8-karatowym brylantem. Zakochani snuli małżeńskie plany. Wesele miało się odbyć w Krakowie. Teraz wszystkie plany stanęły pod znakiem zapytania.

- Joasia nie jest chyba gotowa na rolę żony i matki - mówi jej znajoma. Przyjaciele modelki mają jednak nadzieję, że to tylko przejściowy kryzys w związku, w którym nadal jest uczucie. I szybko zostanie on zażegnany.

Świat i Ludzie 19/2011

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje