Reklama

Reklama

Zrywa z dawnym życiem

Zmiany zaczęła od nowego koloru włosów. Teraz zamierza sprzedać dom.

Rodzina Anny Popek (44) przez 16 lat była wzorem dla innych. Trzy lata temu to się zmieniło. 3 lata temu pomiędzy nią a jej mężem Andrzejem zaczęło się psuć. Podobno para rozwiodła się w sierpniu zeszłego roku, a dziennikarka zabrała ze sobą dwie dorastające córki.

Dziś w jej życiu znowu świeci słońce: ma u boku nowego mężczyznę. To Konrad Komornicki, szef Biura Ochrony i Informatyki Prezydenta RP. Jednak pani Ania stara się nie opowiadać o swojej nowej miłości.

Przyjaciele twierdzą, że nie chce zapeszać. Że jest szczęśliwa, widać gołym okiem. Wygląda kwitnąco, ma ochotę na zmiany, przefarbowała nawet włosy na blond.

Reklama

- Jak każda zakochana kobieta chce się podobać swojemu mężczyźnie - twierdzi jeden ze znajomych. - Konrad jest od niej cztery lata młodszy, jednak różnicy wieku nie widać, bo Anka ma przecież wygląd nastolatki! - dodaje.

Ostatnią rzeczą, która wiąże dziennikarkę z przeszłością, jest jej 500-metrowy dom w Podkowie Leśnej. Od dwóch lat jest wystawiony na sprzedaż. Najpierw za 3,5 mln zł, teraz cena spadła do 2 mln 800 tys. Kiedy dziennikarka sprzeda swoją willę, nic jej już nie będzie łączyło z dawnym życiem.

Rewia
Dowiedz się więcej na temat: Anna Popek | zakochana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy