Reklama

Reklama

Instytut Stylu w Krakowie

Konkurs już się zakończył.

Oto lista osób nagrodzonych: Anna Węgrzyn, Magdalena Klamerus, Katarzyna Cira, Magdalena Dyrcz, Ewelina Guzik, Anna Chanek, Monika Cesarz, Agnieszka Wolska, Ewelina Turkiewicz, Sylwia Zdechlik-Siółko.

Warsztaty odbędą się 28 czerwca 2011 r. (wtorek) o g. 18.00 w Perfumerii Douglas przy ul. Floriańskiej 32 w Krakowie.

Nagrody w konkursie

Nagrodami są jednoosobowe zaproszenia na warsztaty pt. "Makijaż na lato". Termin i miejsce: 28 czerwca 2011 r. (wtorek) o g. 18 w Perfumerii Douglas przy ul. Floriańskiej 32 w Krakowie.

Konkurs trwa od 27 maja do 19 czerwca.

Przeczytaj regulamin konkursu

Reklama

Warsztaty Instytutu Stylu

Warsztaty w ramach Instytutu Stylu będą odbywać się regularnie, np. raz w miesiącu w różnych miastach w Polsce. Zależy nam na tym, aby dotrzeć do kobiet z całego kraju, dlatego pierwsza edycja Instytutu Stylu powstaje we współpracy z Douglas, największą siecią perfumerii w Polsce. Wspólnie z ekspertami z Douglas zapraszamy na warsztaty urodowe, poświęcone takim tematom jak wizaż, pielęgnacja ciała, włosów i paznokci, dopasowanie kosmetyków do indywidualnych potrzeb naszej skóry.

Dowiemy się na nich, jak umalować się stosownie do okazji i pory dnia, poznamy tajniki makijażu korekcyjnego, nauczymy się doboru kolorystyki kosmetyków odpowiedniej dla naszej cery. Opanujemy popularne, ale trudne do samodzielnego wykonania elementy makijażu, takie jak smoky eyes, precyzyjnie nakreślone kreski na powiekach czy malowanie ust na intensywne kolory, wymagające perfekcyjnego nałożenia i utrwalenia.

Dzięki poradom doświadczonych konsultantów szybciej wybierzemy właściwie dla nas kosmetyki i preparaty z bogatej oferty produktów dostępnej w sklepach.

To dopiero początek

W kolejnych edycjach Instytutu Stylu zapraszamy na warsztaty kulinarne, fotograficzne, taneczne, teatralne a także na spotkania dotyczące stylizacji ubioru i wnętrz, inwestowania, oszczędzania i przedsiębiorczości. Podczas warsztatów każda uczestniczka będzie mogła zdobyć praktyczne umiejętności i przećwiczyć je pod okiem doświadczonych ekspertów.

Przygotowaliśmy także upominki, karty rabatowe, spotkania z gwiazdami i wiele innych niespodzianek.

Warsztaty w ramach Instytutu Stylu są bezpłatne, wejściówki są nagrodą w konkursach na Styl.pl.

Partnerem warsztatów są perfumerie Douglas, a patronem medialnym telewizja Polsat Cafe.

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy