Reklama

Reklama

Konkurs: Kurs wiedzy o winie

Dla naszych użytkowniczek przygotowaliśmy niezwykły konkurs z okazji Dnia Matki.

Oto lista nagrodzonych osób: Monika Szafirowska, Maja Młodzińska, Katarzyna Żarska, Anna Chrobry.

Zabierz mamę na weekend pełen nowych smaków i aromatów. 6 i 7 czerwca w Krakowie odbędzie się Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej organizowany przez sieć sklepów KONDRAT Wina Wybrane i jego krakowskie przedstawicielstwo. Mamy dla was 4 podwójne vouchery!


Zasady konkursu


Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz swojej mamie sprawić taki właśnie prezent? 

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi prześlij na adres: konkursy@styl.pl.

Reklama

Konkurs trwa od 23 do 31 maja 2014 roku.

NagrodyNagrodami w konkursie są 4 podwójne vouchery na Kurs podstawowej wiedzy winiarskiej, który odbędzie się 6-7 czerwca w Restauracji No7 w Krakowie.

Kurs organizowany przez sieć sklepów KONDRAT Wina Wybrane i jego krakowskie przedstawicielstwo. Uczestnicy kursu będą mogli poznać podstawowe regiony winiarskie, a także sekrety doboru wina do potraw. Do degustacji dobrano ponad 20 gatunków wina. Spotkanie poprowadzi ekspert, Marcin Zatorski. Kurs jest doskonałą okazją, by zapoznać się
z tajnikami smakowania, doboru oraz rozpoznawania win. To również wyjątkowa szansa bliższego spojrzenia na kulturę i historię słynnych regionów winiarskich.

- W czasie kursu przybliżymy kulturę picia wina i pokażemy jego naturalne konteksty. Chcemy przekonywać ludzi, że dobre wino to takie, które nam smakuje. Może być różne w zależności od okazji, towarzystwa, posiłku, nastroju, a przy tym nie musi kosztować fortuny. Każdy może zostać znawcą wina i każdy może się nim cieszyć - przekonuje Aleksandra Bakunowicz, ekspert z krakowskiego sklepu KONDRAT Wina Wybrane. - To także doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu. Mama z pewnością doceni taki prezent - dodaje.

Organizatorzy zaplanowali degustację 20 gatunków win z lokalnych winnic. Wytwarzanych przez prawdziwych pasjonatów, wyłącznie z naturalnych składników. Prócz tego goście dowiedzą się:

- Jak łączyć wino z jedzeniem?

- Czy istnieje winiarski savoir-vivre?

- Które regiony i apelacje są najciekawsze?

- Jak rozpoznawać i dzielić wina?

Krakowski kurs jest elementem popularyzacji kultury picia wina. Marek Kondrat i sieć jego sklepów pragną pokazać, że wino jest dla każdego. W trakcie spotkania goście będą mieli okazję poznać gatunki, które aktor dobrał osobiście.

Weź udział w naszym konkursie!

Przeczytaj regulamin konkursu

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy