Reklama

Konkurs "Miesiąc z Jeremim Przyborą"

Weź udział w naszym konkursie - codziennie jedna osoba otrzyma od nas wyjątkową nagrodę. A jest nią książka "Dzieła (niemal) wszystkie" Jeremiego Przybory, która ukazała się 12 grudnia 2015 roku.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie wybierz jeden z cytatów Jeremiego Przybory ze strony Przybora na dziś lub z galerii poniżej i krótko uzasadnij swój wybór.

Udostępnij ten obrazek na swoim Facebooku. W mailu, który do nas wyślesz na adres konkursy@styl.pl musisz umieścić:
- link do zdjęcia oraz link swojego udostępnienia na FB
- kilkuzdaniowe uzasadnienie takiego wyboru
- swoje imię, nazwisko, adres i telefon
- oraz oświadczenie:

Reklama

Oświadczam, że:
1)     zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem www.styl.pl i akceptuję jego postanowienia,
2)     wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem,

W tytule maila wpisz "Jeremi Przybora".

Nagrody


Nagrodami są książki "Dzieła (niemal) wszystkie" Jeremiego Przybory. To liczący ponad 1100 stron tom, który gromadzi teksty Kabaretu Starszych Panów, niezliczone piosenki, które trzeba znać: "Bo we mnie jest seks", "Addio, pomidory!", "Już kąpiesz się nie dla mnie", arcydzieła i arcydziełka oraz wyjątkowe perełki - utwory nigdy wcześniej nie publikowane. Nagrody będą przyznawane codziennie.

Czas trwania konkursu: 12 grudnia 2015 - 11 stycznia 2016.

Oto lista osób nagrodzonych do tej pory:

Maria Curyło, Mariusz Wojtasik, Anna Zapolska, Monika Poniatowska, Adrianna Malikowska, Marta Sudak, Karina Bejczuk, Justyna Berger, Anula Wawrzyniak, Magdalena Zając, Iwona Fischer, Anna Ciszek, Piotr Bałła, Joanna Gibczyńska- Rzepecka, Justyna Szumicka, Maria Artowicz, Iwona Grzyb, Jan Swierzewicz, Julita Bielak.

Przeczytaj regulamin konkursu


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy