Reklama

Reklama

Konkurs: Stylowa podróż

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy: Urszula Rosół, Patrycja Kowalska, Anna Wojnowska, Elżbieta Maksym, Marta Kobyłecka, Eligiusz Kaczmarek, Małgorzata Dębniak, Natalia Łabęda, Dorota Jodko (od miejsca I do IX). Gratulujemy!

Planujesz podróż lub wakacje w nowym roku? Koniecznie weź udział w naszym konkursie i wygraj gadżety przydatne w podróży od linii Emirates. 

Zasady konkursu


Linie Emirates oferują jeden z najhojniejszych limitów bagażu - aż 30 kg w klasie ekonomicznej, 40 kg w klasie biznes, 50 kg w klasie pierwszej.

Z rozległej siatki połączeń linii Emirates wybierz miasto, do którego chciałabyś/chciałbyś polecieć (pomoże ci w tym nasz artykuł >>>kliknij!) i napisz nam, co spakujesz do walizki, wiedząc, jak duży limit bagażu przysługuje ci w wybranej klasie.

Reklama

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi prześlij na adres: konkursy@styl.pl

Konkurs trwaŁ od 2 do 16 stycznia 2014 roku.

Nagrody

Na autorów ośmiu najlepszych odpowiedzi czekały:

Miejsce I - Walizka Samsonite. Stylowa, czerwona walizka firmy Samsonite o wymiarach 45x67x30. Doskonale sprawdzi się w dalekiej podróży w egzotyczne miejsce.

Miejsce II - Adapter podróżny. Adapter do gniazdka dla podróżujących po całym świecie. Obsługuje wtyczki w standardzie europejskim, australijskim, amerykańskim i brytyjskim.

Miejsce III - Model samolotu. Model samolotu Airbus A380-800 linii Emirates do samodzielnego złożenia. Prawdziwa frajda nie tylko dla dzieci! Dwupokładowy Airbus jest największym samolotem pasażerskim na świecie.

Miejsce IV - Waga do walizki. Ręczna waga do walizki. Ręczna waga do walizki, dzięki której nigdy więcej nie przekroczysz limitu bagażowego i unikniesz nieprzyjemności na lotnisku.

Miejsce V - Zegarek damski Emirates. Piękny, biało-złoty zegarek, dzięki któremu nigdy już nie spóźnisz się na samolot.

Miejsce VI - Zegarek męski Emirates. Dodatek dla każdego eleganckiego podróżnika - czarny, wielofunkcyjny zegarek.

Miejsce VII - Portfel skórzany. Duży, skórzany portfel w pięknym kolorze pomieści wszystkie Twoje karty, bilety i waluty z całego świata

Miejsce VIII - Długopis marki Cross. Elegancki długopis marki Cross, czyli niezbędna rzecz w torebce każdej miłośniczki podróży.

Miejsce IX - Ręcznik plażowy. Miękki ręcznik plażowy w kolorach linii Emirates. Niezastąpiony podczas każdego wypadu na plażę.

Polub profil Styl.pl na Facebooku i bądź na bieżąco z naszymi konkursami!

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem>>>Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy