Reklama

Reklama

Konkurs: Tassimo na Dzień Matki

Konkurs już się zakończył.

Konkurs już się zakończył.

Zwycięzcy: Maria Kołodziejczyk, Anna Koper - Fila, Karolina Szerląg. Gratulujemy!

Zbliża się Dzień Matki. W ten dzień, aby okazać naszym mamom szacunek, miłość i podziękować za trud włożony w wychowanie, obdarowujemy je laurkami, kwiatami, słodyczami… Szukamy czegoś naprawdę wyjątkowego i specjalnego. Na tę okazję przygotowaliśmy dla Was konkurs. By spędzić jeszcze więcej pięknych, wspólnych chwil przy aromatycznej kawie, czekoladzie lub herbacie.

Reklama

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należy wybrać swój ulubiony kawowy przepis na Styl.pl i uzasadnić swój wybór. Kliknij i zobacz przepisy!

Odpowiedź wraz z danymi adresowymi (imię i nazwisko, adres e-mail i adres zamieszkania) prześlij na: konkursy@styl.pl

Nagrody

Na zwycięzców czekają trzy ekspresy Tassimo T55 wraz z zestawem sześciu opakowań kapsułek!

Kliknij i dowiedz się więcej o nagrodzie!

Tassimo jest pierwszym na rynku inteligentnym systemem, obsługiwanym za pomocą tylko jednego przycisku. Dzięki opatentowanej kapsule T-DISC, działającej w oparciu o inteligentną technologię kodów kreskowych, ekspres odczytuje kod kreskowy z każdej kapsułki i dobiera odpowiednie parametry parzenia – wymaganą ilość wody, czas i temperaturę.

Tassimo T55 to nowość w serii ekspresów TASSIMO. Dodatkową funkcjonalnością modelu jest to, że umożliwia on ustawienie stopnia intensywności dostępnych napojów. Za jego pomocą przyrządzisz Jacobs Krönung w różnych postaciach – aromatycznego espresso, harmonijnej caffe crema, puszystego cappuccino, delikatnego latte macchiato czy słodkiego caramel macchiato, ale także gorącą czekoladę Milka czy herbaty Twinings. Smacznego!

Konkurs trwa od 6 do 20 maja 2013 roku.

Regulamin konkursuStyl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | konkursy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy