Reklama

Reklama

Moja rozmowa z Paulem Coelho - konkurs rozwiązany

Wiemy już kto przeprowadzi wywiad z Paulem Coelho w Genewie!

Paulo Coelho: pisarz-gwiazda kochana na całym świecie. Autor, dla którego najważniejszy jest czytelnik. Człowiek, dla którego spotkanie z drugą osobą to nowa przygoda. W maju cały świat czeka na polską premierę jego najnowszej książki pt. "Zdrada". Jeżeli czujesz się na siłach, by przeprowadzić wywiad z Paulem Coelho, czekamy na twoje zgłoszenie. Konkurs skierowany jest do amatorów, a nie profesjonalnych dziennikarzy.

Zadanie konkursowe

Zadaniem konkursowym było przeprowadzenie fikcyjnego wywiadu z 31-letnią dziennikarką Lindą - główną bohaterką nowej powieści Paula Coelho pt. "Zdrada". Fragmenty pierwszego rozdziału znajdziesz tutaj.

Reklama

Trzy osoby, które napisały najciekawsze fikcyjne wywiady z Lindą, poproszone zostały o przygotowanie 10 pytań do autora w języku angielskim i przedstawienie ich na skypie jednemu z jurorów konkursu. 

W II etapie znaleźli się:
Adam Dębowski - Warszawa
Hanna Grygielska-Michalak - Lublin
Magdalena Kalwas-Śliwińska - Warszawa

A zwyciężczynią konkursu została Magdalena Kalwas-Śliwińska, która pojechała na spotkanie z Paulo Coelho - tutaj możesz przeczytać wywiad

Nagroda główna


Nagrodą w konkursie jest możliwość przeprowadzenia wywiadu z Paulem Coelho w Genewie w języku angielskim. Organizator pokrywa koszty przejazdu oraz noclegu. Wywiad ukaże się na Styl.pl oraz na stronie głównej INTERIA.PL.

Nagrody dla finalistówCzytanie fikcyjnych wywiadów z Lindą na antenie Jedynki Polskiego Radia przez profesjonalnych lektorów oraz 10 książek Paula Coelho, które ukazały się nakładem wydawnictwa Drzewo Babel.

Nagrania będą publikowane w następujących terminach:
- Magdalena Kalwas-Śliwińska: 22 czerwca, w audycji Wieczór Kulturalny, od godz. 21:00
- Adam Dębowski: 25 czerwca w audycji Moje Książki, od godz. 20:00
- Hanna Grygielska-Michalak: 2 lipca w audycji Moje Książki, od godz. 20:00

Gratulujemy!

Jury konkursowe:Barbara Stępień - Wydawnictwo Drzewo Babel

Agnieszka Łopatowska - Styl.pl

Kamil Dąbrowa - Jedynka Polskie Radio

Przeczytaj regulamin konkursu


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy