Reklama

Reklama

Walentynki w Wielkim Mieście

Konkurs już się zakończył.

Oto lista zwycięzców:

seksowny netbook HP MINI 210 Vivienne Tam Edition oraz DVD "Seks w Wielkim Mieście 2" - Grzegorz Tomporowski, Olsztyn

zestaw unikalnych gadżetów z filmu "Seks w Wielkim Mieście 2": kubek, t-shirt, zawieszki na kieliszki, zawieszki na torbę - Anna Bednarska, Działoszyn; Ilona Lańska, Andrespol; Magdalena Szymecka, Toruń; Anna Ślubowska, Purda; Zofia Marszał, Łomża.

Carrie, Samantha, Charlotte i Miranda powracają w drugiej części przeboju "Seks w wielkim mieście". Przygotujcie się na jeszcze więcej miłosnych problemów, plotek i zakupów. Już na Blu-Ray i DVD!

Reklama

Wakacje w Abu Zabi

Dwa lata po wydarzeniach opowiedzianych w części pierwszej przyjaciółki spotykają się na weselu swoich znajomych - pary sympatycznych gejów: Stanforda i Anthony'ego. W ich życiu wiele się zmieniło.

Samantha, która skończyła 52 lata, faszeruje się hormonami i toczy bezwzględną walkę z menopauzą. Miranda rzuciła pracę. Charlotte ma dwójkę dzieci i pełne ręce roboty oraz obawia się, że jej mąż za bardzo interesuje się ich atrakcyjną (i nie noszącą biustonosza) nianią. Z kolei małżeństwo Carrie i Biga przechodzi pierwsze trudne chwile.

Nic więc dziwnego, że kiedy pojawia się nieoczekiwana propozycja spędzenia wyjątkowego urlopu w wyjątkowym pensjonacie w Abu Zabi, przyjaciółki bez namysłu z niej korzystają...

Nagrody

Jeśli przepadasz za przygodami bohaterek "Seksu w Wielkim Mieście", weź udział w naszym konkursie.

Nagrodami są:
- 1 x seksowny netbook HP MINI 210 Vivienne Tam Edition oraz DVD "Seks w Wielkim Mieście 2"
- -5 x zestaw unikalnych gadżetów z filmu "Seks w Wielkim Mieście 2": kubek, t-shirt, zawieszki na kieliszki, zawieszki na torbę.

Konkurs trwał do 20 lutego.

Przeczytaj regulamin

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | nagroda | netbook | Seks w wielkim mieście 2 | DVD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy