Reklama

Reklama

Wstąp do Instytutu Stylu

Konkurs został już zakończony. Przedstawiamy listę laureatek.

Warsztaty odbędą się 17 maja (wtorek) o g. 18:00 w perfumerii Douglas w warszawskim C.H. Promenada przy ul. Ostrobramskiej 75 c.

Temat warsztatów: Wiosenne trendy w makijażu.

Podczas spotkania uczestniczki dowiedzą się, jakie są aktualne trendy w wizażu oraz pod okiem doświadczonych makijażystów z Douglas nauczą się, jak wykonać najmodniejszy make up w tym sezonie.

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie: "Dlaczego chcesz wziąć udział w warsztatach poświęconych wiosennym trendom makijażowym w perfumerii Douglas?"

Odpowiedź należało przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należało podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania. Najciekawsze odpowiedzi zostały nagrodzone.

Reklama

Oto lista nagrodzonych:

Katarzyna Płatek, Marzanna Wrzosek, Aleksandra Kardaś, Joanna Wawrzyk, Aleksandra Umińska, Paulina Balcerowska, Anna Kałaska-Nejfeld, Magdalena Janiak, Marlena Binkiewicz, Edyta Dombrowicka, Agnieszka Robakiewicz, Katarzyna Grodzka.

Przeczytaj regulamin

Warsztaty Instytutu Stylu

Warsztaty w ramach Instytutu Stylu będą odbywać się regularnie, np. raz w miesiącu w różnych miastach w Polsce. Zależy nam na tym, aby dotrzeć do kobiet z całego kraju, dlatego pierwsza edycja Instytutu Stylu powstaje we współpracy z Douglas, największą siecią perfumerii w Polsce. Wspólnie z ekspertami z Douglas zapraszamy na warsztaty urodowe, poświęcone takim tematom jak wizaż, pielęgnacja ciała, włosów i paznokci, dopasowanie kosmetyków do indywidualnych potrzeb naszej skóry.

Dowiemy się na nich, jak umalować się stosownie do okazji i pory dnia, poznamy tajniki makijażu korekcyjnego, nauczymy się doboru kolorystyki kosmetyków odpowiedniej dla naszej cery. Opanujemy popularne, ale trudne do samodzielnego wykonania elementy makijażu, takie jak smoky eyes, precyzyjnie nakreślone kreski na powiekach czy malowanie ust na intensywne kolory, wymagające perfekcyjnego nałożenia i utrwalenia.

Dzięki poradom doświadczonych konsultantów szybciej wybierzemy właściwie dla nas kosmetyki i preparaty z bogatej oferty produktów dostępnej w sklepach.

To dopiero początek

W kolejnych edycjach Instytutu Stylu zapraszamy na warsztaty kulinarne, fotograficzne, taneczne, teatralne a także na spotkania dotyczące stylizacji ubioru i wnętrz, inwestowania, oszczędzania i przedsiębiorczości. Podczas warsztatów każda uczestniczka będzie mogła zdobyć praktyczne umiejętności i przećwiczyć je pod okiem doświadczonych ekspertów.

Przygotowaliśmy także upominki, karty rabatowe, spotkania z gwiazdami i wiele innych niespodzianek.

Warsztaty w ramach Instytutu Stylu są bezpłatne, wejściówki są nagrodą w konkursach na Styl.pl.

Partnerem warsztatów są perfumerie Douglas, a patronem medialnym telewizja Polsat Cafe.

Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | nagrody

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy