Reklama

Reklama

Wygraj kosmetyki Avon

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zwycięzcy (miejsca od 1 do 20): Bajka76, metaxa83, sylwia1888, andzia1978, katechetka, mimorek, ewanna, maliborska, Linam, Katjen27, Mariolka2012, inkajulka, al333, baci1, antosia38, Zek, marika82, Paulina20, eveliina, marion. Gratulujemy!

Zasady konkursu

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W jaki sposób znajdujesz czas na dbanie o urodę w codziennym pędzie? Odpowiedź należy przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należy podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email i adres zamieszkania.Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Konkurs trwa od 17 października do 31 października 2012 roku.

Nagrody

Na zwycięzców najbardziej pomysłowych i oryginalnych odpowiedzi czeka 10 zestawów korektorów zmarszczek Anew Clinical z molekułą A-F33 (miejsca od 1 do 10) oraz 10 zapachów City Rush (miejsca od 11 do 20).

Reklama

Anew Clinical z molekułą A-F33

Poszukiwanie sposobu na zachowanie młodości jest odwieczne. Avon, wprowadzając innowacyjne antystarzeniowe technologie w dziedzinie pielęgnacji skóry, przenosi ją na nowy poziom. 20 lat temu, Avon jako pierwsza marka na świecie zastosowała w swoich produktach hydrokwasy (AHA) na masową skalę. Dziś, ciągle doskonaląc i unowocześniając technologicznie swoje produkty, marka rozpoczyna kolejną rewolucję w walce o młody wygląd skóry. Avon przedstawia profesjonalne produkty zapobiegające starzeniu się skóry Anew Clinical z molekułą A-F33. To innowacyjne kosmetyki zainspirowane odkryciem, które zostało uhonorowane Nagrodą Nobla. Ich skuteczność potwierdzają rygorystyczne testy kliniczne i konsumenckie.

City Rush - Milla Jovovich przedstawia nowy zapach dla kobiet!

Milla Jovovich dołączyła do grona Ambasadorek marki Avon! Aktorka, modelka piosenkarka, ikona mody i stylu sygnuje kwiatowo-orientalną wodę perfumowaną City Rush. Inspiracją do stworzenie słodkiej i wyrafinowanej kompozycji zapachowej był intensywny rytm wielkiego miasta. Milla Jovovich to już kolejna. Gwiazda światowego formatu, która współpracuje z Avon.

Regulamin konkursu


Styl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje