Reklama

Reklama

Wygraj kosmetyki Vichy

Konkurs już się zakończył.

Konkurs już się zakończył.

Nowy trend w pielęgnacji? Nie udajemy młodszych. Bądź dumną ze swojego wieku NeoKobietą i wygraj kosmetyki Vichy na cały rok.

14 lat temu w Niemczech powstała agencja seniormodelek. Od tego czasu jej podopieczne (w wieku od 30 do 87 lat) cieszą się niesłabnącym powodzeniem producentów telewizyjnych. Występują w filmach i reklamach największych koncernów. Zachwycają urokiem osobistym, pogodą ducha i ciała. To kolejny dowód na to, że piękno nie liczy lat, a dojrzałość wcale nie wyklucza urody.

Nawet w okresie menopauzy możesz czuć się atrakcyjnie i kobieco. Grunt to odpowiednie rozpoznanie potrzeb skóry. A są one niemałe. Po 50. roku życia obniżony poziom estrogenów w organizmie powoduje w niej szereg zmian. Naskórek i skóra właściwa ulegają ścieńczeniu, zanikają włókna kolagenowe i tkanka podskórna, pogarsza się poziom nawilżenia. Nie dość, że pogłębiają się bruzdy i zmarszczki, to jeszcze powstają nowe. Owal twarzy opada, skóra wiotczeje.

Reklama

Rozpieszczaj skórę

Brzmi dramatycznie? Wcale tak nie musi być! Wsłuchaj się w swoją skórę. Rozpieszczaj zabiegami kosmetycznymi i pielęgnacją dopasowaną do jej potrzeb. W codziennym dbaniu o siebie genialnie sprawdzi się gama Neovadiol GF, Vichy. To produkty stworzone z myślą o cerze właśnie w okresie menopauzy. Poprawiają gęstość skóry i proporcje twarzy, sprawiają, że odzyskuje komfort, a tym samym wygląda świeżo i promiennie. Po prostu kwitnąco. Wtedy zmarszczki staną się tylko i wyłącznie mapą twojego życiowego doświadczenia.

Wygraj zapas kosmetyków Vichy

Zapraszamy do udziału w konkursie Vichy Neokobieta, w którym możesz wygrać zestaw kosmetyków Vichy na cały rok.

Opisz najciekawszą historię - co niesamowitego postanowiłaś zrobić po skończeniu 50. lat (skok na spadochronie, zmiana pracy na zupełnie inną branżę, studia, podróż w niesamowite miejsca, itd.) i prześlij na adres e-mail vichyneokobieta@bauer.pl w dniach do 19 października.

Napisz nam w maksymalnie 15 zdaniach, jakie są twoje dojrzałe marzenia i czy udało się je zrealizować. Autorki 3 najciekawszych historii otrzymają całoroczny zestaw produktów Vichy Neovadiol, a fragmenty ich prac zostaną opublikowane na łamach grudniowego wydania miesięcznika PANI.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.regulaminy.pl

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy