Reklama

Reklama

Wygraj metamorfozę z Claudius Hair Treser Academy i Styl.pl

Marzysz o zmianie swojego wyglądu? Nasz konkurs jest dla ciebie - główną nagrodą jest metamorfoza przygotowana przez profesjonalistów.

Nagrodzeni

Nagrodę główną otrzymuje Edyta Wójcik, a nagrody dodatkowe: Beata Czeczot, Martyna Grzelińska i Małgorzata Figurska. Gratulujemy!

Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy w formularzu, który jest poniżej, udzielić odpowiedzi na 3 pytania oraz przesłać zdjęcie w formacie .jpg lub .png o wadze nie większej niż 2 mb i oraz min. 800x600 pikseli do max. 1600x1200 pikseli.


Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest metamorfoza w pracowni Claudiusa w Krakowie, wykonana przez stylistę fryzur oraz makijażystkę Claudius Hair Treser Academy. Metamorfoza obejmuje radykalną zmianę fryzury, makijaż oraz sesję zdjęciową. Nagrody dodatkowe to zestawy kosmetyków do włosów marki KEMON.

Reklama

Nagroda główna może zostać zrealizowana do dnia 23 grudnia 2015 roku po wcześniejszym ustaleniu dokładnego terminu. Pracownia Claudiusa mieści się na ul. Floriańskiej 18/6 w Krakowie. Nagroda nie obejmuje kosztów przejazdu i ewentualnego noclegu.

Konkurs trwa od 3 do 17 listopada 2015 roku.

Claudius Hair Treser Academy

Włosy są dla nas nie tylko doskonałą materią, w której ośmielamy się tworzyć, ale pasją. Inspirują nas nowe trendy, fascynuje praca mistrzów stylizacji. Nie przestajemy poszukiwać nowych technik i rozwijać swoich umiejętności. Wypracowaliśmy własny unikalny styl. Równie  swobodnie odnosimy się do klasyki co kreujemy odważne nowoczesne stylizacje. Codziennie przekraczamy granice naszej wyobraźni poszukując propozycji idealnych dla naszych Klientów.  

Zobacz portfolio Claudius Hair Treser Academy na Maxmodels.pl


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy