Reklama

Wygraj metamorfozę z Claudius Hair Treser Team i Styl.pl

Marzysz o jesiennej zmianie swojego wyglądu? Nasz konkurs jest dla ciebie - główną nagrodą jest metamorfoza przygotowana przez profesjonalistów.

                                                                                                                                                                               

Laureaci:

Nagrodę główną wygrała Ewa Kempa, nagrody dodatkowe: Monika Kamińska, Barbara Koncewicz i Monika Stachniuk.


Konkurs

Aby wziąć udział w konkursie należy w formularzu, który jest poniżej, udzielić odpowiedzi na 3 pytania oraz przesłać zdjęcie w formacie .jpg lub .png o wadze nie większej niż 2 mb i oraz min. 800x600 pikseli do max. 1600x1200 pikseli.

Reklama

Nagrody

Główną nagrodą w konkursie jest metamorfoza w pracowni Claudiusa w Krakowie, wykonana przez stylistę fryzur oraz makijażystkę Claudius Hair Treser Team. Metamorfoza obejmuje radykalną zmianę fryzury, makijaż oraz sesję zdjęciową. Nagrody dodatkowe to zestawy kosmetyków do włosów marki KEMON.

Nagroda główna może zostać zrealizowana do dnia 15 listopada 2016 roku po wcześniejszym ustaleniu dokładnego terminu. Pracownia Claudiusa mieści się na ul. Floriańskiej 18/6 w Krakowie. Nagroda nie obejmuje kosztów przejazdu i ewentualnego noclegu.

Konkurs trwa od 8 do 29 września. 

Claudius Hair Treser Team

Włosy są dla nas nie tylko doskonałą materią, w której ośmielamy się tworzyć, ale pasją. Inspirują nas nowe trendy, fascynuje praca mistrzów stylizacji. Nie przestajemy poszukiwać nowych technik i rozwijać swoich umiejętności. Wypracowaliśmy własny unikalny styl. Równie  swobodnie odnosimy się do klasyki co kreujemy odważne nowoczesne stylizacje. Codziennie przekraczamy granice naszej wyobraźni poszukując propozycji idealnych dla naszych Klientów.  

Zobacz portfolio Claudius Hair Treser Team na Maxmodels.plStyl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy