Reklama

Reklama

Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim

Marek Krajewski, honorowy obywatel miasta Darłowa, zaprasza na konkurs "Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim."

Lista nagrodzonych

I miejsce - Łukasz Brudny, Rybnik

II-X miejsca: Agnieszka Kozak, Warszawa; Ewelina Kocenda, Suchy Dwór; Bartłomiej Małecki, Wrocław; Magdalena Januszak, Warszawa; Damian Hyjek, Skopanie; Magdalena Czypczar-Otrąbek, Częstochowa; Radosław Schmidt, Poznań; Anetta Borzynska, Gubin; Maria Andrzejak, Warszawa.

Zadanie konkursoweZrób zdjęcie, które będzie oddawało atmosferę książek Marka Krajewskiego i wyślij je nam pod adres: konkursy@styl.pl wraz z kilkuzdaniowym uzasadnieniem wyboru zdjęcia. W temacie wiadomości wpisz: Zgłoszenie do konkursu "Spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie". Podaj także swoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numeru telefonu.

Dodatkowo w mailu musi znaleźć się oświadczenie:
1)      zapoznałam/zapoznałem się z Regulaminem Konkursu dostępnym pod adresem www.styl.pl i akceptuję jego postanowienia,
2)      wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora moich danych osobowych w celu realizacji obowiązków związanych z Konkursem, 3)      jestem autorem Materiału/ posiadam majatkowe prawa autorskie do Materiału i na tej podstawie udzielam Organizatorowi licencji do Materiału na warunkach wskazanych w Regulaminie Konkursu"

Reklama

Na zgłoszenia czekamy do 2 lipca 2015 roku do godziny 23:59:59.

Nagrody

W konkursie nagrodzimy 10 osób. 

Nagrody za zajęcie I miejsca

- nocleg w nadmorskim Darłowie dla 2 osób w pensjonacie Koral w dniach od 9 do 12 lipca (pokoje wyposażone są w TV /LCD/, czajnik, lodówkę oraz sprzęt plażowy).

- przedpremierowy egz. najnowszego kryminału Marka Krajewskiego pt. "Areny Szczurów" z osobistą dedykacją od autora

- osobiste spotkanie z Markiem Krajewskim w Darłowie

- udział w festiwalu Media i Sztuka - cztery dni serii spotkań na żywo ze znakomitymi postaciami mediów, sztuki i sportu. Na plenerowej estradzie przy latarni morskiej prezentacje muzyczne: konkurs dla debiutantów o "Bursztynowy Mikrofon" Radia Koszalin i występy gwiazd. Wszystko to w scenerii lipcowej plaży.   

Nagroda za zajęcie II-X miejsca:

- przedpremierowy egz. najnowszego kryminału Marka Krajewskiego "Arena Szczurów" (wysyłane w dniu premiery)

Przeczytaj regulamin konkursu "Wygraj zabójcze wakacje z Markiem Krajewskim"


 

Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy