Reklama

Reklama

Wygraj zaproszenie na spotkanie z Emilianem Kamińskim

Wygraj stylowe zaproszenie na niepowtarzalne spotkanie! 9 kwietnia porozmawiamy ze znakomitym aktorem Emilianem Kamińskim, który opowie nam o swoim Teatrze Kamienica i osobiście nas po nim oprowadzi.

To jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, oprócz historii miejsca i wspaniałych wnętrz teatru, pozwoli także poznać osobiście samego dyrektora naczelnego i artystycznego Kamienicy - Emiliana Kamińskiego. Na pewno nie zabraknie porywających opowieści z życia teatru i jego twórcy, okraszonych barwnymi anegdotami z twórczego życia jednego z najbardziej rozpoznawanych ludzi polskiej sztuki filmowej i teatralnej.

Dorobek filmowy Emiliana Kamińskiego to kilkadziesiąt ról znanych zarówno z dużego ekranu, jak i z telewizji. Olbrzymią popularność przyniosła mu rola malarza Jerzego w ekranizacji powieści Kornela Makuszyńskiego "Szaleństwa Panny Ewy" (1985). W ostatnich latach dużą sympatię publiczności przyniosła mu rola Bociana w komediach Jacka Bromskiego "U Pana Boga w ogródku" i "U Pana Boga za miedzą".

Reklama

Jest właścicielem i dyrektorem prywatnego Teatru Kamienica przy al. Solidarności 93, który powołał do życia 27 marca 2009 i prowadzi wraz z Justyną Sieńczyłło. Występuje w nim zarówno jako aktor, między innymi w przezabawnym monologu "W obronie jaskiniowca", a także w roli reżysera i opiekuna innych spektakli. Aktorami jego teatru są między innymi Daria Widawska, Joanna Liszowska, Hanna Śleszyńska, Szymon Bobrowski, Jarosław Boberek, Jan Wieczorkowski i Mateusz Damięcki.

W nieformalnej atmosferze, przy lampce wina w Piwnicy Warsza Emilian Kamiński, w rozmowie z dziennikarką Styl.pl Agnieszką Łopatowską, opowie o wysiłku, ale i satysfakcji, jakie wiążą się z powstaniem i funkcjonowaniem jednego z najciekawszych miejsc na kulturalnej mapie Polski.

Mamy dla Was siedem podwójnych zaproszeń na to wyjątkowe spotkanie. Żeby je wygrać, wystarczy wziąć udział w naszym konkursie i odpowiedzieć na pytanie: Jakie największe marzenie udało ci się w życiu zrealizować?

Spotkanie z Emilianem Kamińskim odbędzie się w Teatrze Kamienica przy al. Solidarności 93 w Warszawie 9 kwietnia 2019 r. o godz. 18:30.

Jeśli chcesz uczestniczyć w tym wyjątkowym wieczorze, weź udział w naszym konkursie - do wygrania 7 podwójnych zaproszeń. Wypełnij formularz konkursowy:


Kamienica świętuje 10 lat!

Gdy ponad dekadę temu, przy Alei Solidarności powstawał Teatr Kamienica, niewiele osób wierzyło w sukces tej instytucji. Obecnie to jedno z najważniejszych miejsc na mapie kulturalnej Warszawy, które swoim bogatym repertuarem i niepowtarzalną atmosferą przyciąga widzów z całej Polski. Jubileuszowy sezon jest dla teatru wyjątkowy - premiery, niezwykłe spotkania, i mnóstwo niespodzianek.

Teatr Kamienica to prywatny teatr dramatyczny, założony i prowadzony przez aktorską parę - Emiliana Kamińskiego oraz Justynę Sieńczyłło. Powstał w 2009 roku, w zbudowanej w stylu secesyjnym kamienicy, która ocalała w czasie II wojny światowej. Kamienica to spełnienie wielkich marzeń o teatrze Emiliana Kamińskiego - aktora, który nie raz musiał o ciężko walczyć o dzieło swojego życia.

Mecenasem wydarzenia jest Marka WS Academy Wierzbicki & Schmidt -  marka profesjonalnych kosmetyków do włosów. Pomysłodawcy, Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt w zawodzie pracują już prawie od 20 lat, odnosząc na tej płaszczyźnie liczne sukcesy. Wspólnie prowadzą program "Ostre cięcie", w którym pomagają odwiedzanym salonom fryzjerskim.


Styl.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama