Reklama

Reklama

Zapraszamy do kina

Konkurs już się zakończył. Zobacz wyniki!

Zwycięzcy: katska7, kpod, Timberwolves007, everywoman, mausick, MAJKA12, malvina, thebee, wordila, nutawanilii, gusia35, aleksandra198300, Majunia, youstyna33. Gratulujemy!

Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chcesz wygrać bilety na film „Jiro śni o sushi”? 
Odpowiedź należało przesłać wiadomością wewnętrzną (jeśli nie masz jeszcze konta - zarejestruj się tutaj) do użytkownika o nazwie Konkursy. Dodatkowo należało podać swoje dane osobowe: imię i nazwisko, adres email, adres zamieszkania i telefon. Kliknij i zobacz instrukcję przesyłania wiadomości.

Reklama

Nagrody

Dla zwycięzców mieliśmy 20 podwójnych biletów na film „Jiro śni o sushi”. Dodatkowo dla 10 najlepszych odpowiedzi mieliśmy gadżety związane z Japonią: puzzle i karty do gry (przy zgłoszeniu podaj, która nagroda Cię interesuje). Bilety: 5 podwójnych biletów na dowolny seans filmu „Jiro śni o sushi” pomiędzy 28 a 31 maja w każdym z niżej wymienionych kin: Kino Muranów, Warszawa, Kino Pod Baranami, Kraków, Kino Muza, Poznań, Kino Charlie, Łódź.

Jiro śni o sushi


Dokument Davida Gelba z muzyką Philipa Glassa o 85-letnim Jiro Ono, jednym z najsłynniejszych mistrzów sushi na świecie. Jiro Ono całkowicie poświęcił swoje życie doskonaleniu swojej profesji. Przygotowywaniem sushi zajmuje się przez niemal od dziecka. Od ponad 40 lat prowadzi słynny tokijski lokal Sukiyabashi. Pomimo sędziwego wieku czuwa nad wszystkim, co dzieje się w restauracji. Pracuje od świtu aż do późnej nocy, dba o niepowtarzalną atmosferę, jaka panuje w Sukiyabashi. "Jiro śni o sushi" to opowieść o pasji, ambicji i dążeniu do doskonałości, a także o skomplikowanych stosunkach między ojcem perfekcjonistą i jego synami. Najstarszy syn Jiro Ono jest spadkobiercą imperium sushi, ale ojciec nie kwapi się do przejścia na emeryturę lub zrzeczenia się któregokolwiek ze swoich obowiązków. Żyjąc w cieniu sławnego ojca i będąc nieustannie krytykowanym, syn nie jest w stanie w pełni zrealizować drzemiącego w nim potencjału. Jednak widzowie filmu "Jiro sni o sushi" mogą się o nim przekonać w finale tego pasjonującego dokumentu.

Konkurs trwa od 18 do 27 maja 2012 roku.

Masz pytanie? Napisz do nas: kontakt@styl.pl

Regulamin konkursuStyl.pl
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | bilety | kino

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje