Reklama

Reklama

Delawell: Maska i masła do ciała

Luksusowa maska oraz miodowe i owocowe masła do ciała - nowości Delawell.


Linia Biała Luksusowa Maska

Luksusowa Maska do rąk, stóp i ciała przeznaczona do skóry suchej, wrażliwej i problematycznej. Doskonale sprawdza się podczas zabiegów niwelujących zaczerwienienie, suchość i chropowatość naskórka. Zawarte w masce składniki odbudowują warstwę ochronną skóry, łagodzą podrażnienia i silnie nawilżają.
Cena 42 zł, pojemność 260 ml.

Linia Złota Złote Masło Miodowe

Złote Masło Miodowe do ciała jest preparatem, który stosujemy na koniec zabiegu pielęgnacyjnego w gabinecie kosmetycznym lub podczas luksusowej pielęgnacji domowej. Masło może być stosowane do całego ciała np. w przypadku problemu z suchą skórą podczas kuracji odchudzających, a także w problemach z suchą skórą dłoni i stóp.

Reklama

Ze względu na zawartość NNKT, wit. A, E, F doskonale odbudowuje struktury lipidowe i zwiększa spójność komórek. Mechanizm takiego działania wyrównuje poziom wody w naskórku. Warstwa rogowa odzyskuje prawidłową budowę i funkcję, co objawia się lepszym napięciem naskórka (zatrzymanie wody) i jego widocznym wygładzeniem. Masło pozostawia delikatny film ochronny na skórze ciała, dłoni i stóp.
Cena 35 zł, pojemność 260 ml.

Linia Czerwona Zmysłowe Masło Owocowe

Zmysłowe Masło Owocowe do dłoni, stóp i ciała polecane jest dla skóry suchej, podrażnionej oraz nadwrażliwej na czynniki środowiska zewnętrznego. Przyczyniając się do odbudowy płaszcza hydrolipidowego, zabezpiecza skórę przed nadmiernym wysuszeniem.

Niweluje objawy występujące na skutek nadmiernej utraty wody min. uczucie szorstkości, świądu, ściągania. Masło kakaowe jako jeden ze składników zawiera kwas palmitynowy i oleinowy, które mają silne działanie regenerujące i witalizujące dla skóry.

Masło shea nawilża, natłuszcza i opóźnia starzenie skóry. Witamina C zawarta w owocach, działa antyrodnikowo i przeciwstarzeniowo. Zmysłowe Masło Owocowe stosujemy na zakończenie zabiegu dla skór wymagających dodatkowej dawki energii i aplikacji odżywczych składników budulcowych lub w pielęgnacji domowej. Po zastosowaniu widoczne jest wygładzenie, nawilżenie i wyrównany, zdrowy koloryt skóry.
Cena 35 zł, pojemność 260 ml.

 

Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama