Reklama

Reklama

Kremy Beauty Before Age Ahava

Ahava - niekwestionowany autorytet w dziedzinie pielęgnacji opierającej się na minerałach z Morza Martwego, wprowadza dwa innowacyjne kosmetyki przeciwdziałające problemom skóry 50+, która boryka się ze stresem spowodowanym dojrzałym wiekiem.

Stres ten przejawia się nadmiernym przesuszeniem, głębokimi zmarszczkami, utratą jędrności, elastyczności oraz blasku.

Beauty Before Age Uplift Day Cream Broad Spectrum SPF 20

Silna formuła przeciwstawiająca się procesowi starzenia stworzona została do pielęgnacji w godzinach dziennych, kiedy to skóra narażona jest na kontakt ze szkodliwymi czynnikami środowiska.

Krem jest zaskakująco lekki, ale posiada moc intensywnego nawilżania, skutecznie chroni skórę, przywraca konturom twarzy młodzieńczy zarys i spłyca głębokie zmarszczki. Ten innowacyjny, intensywnie zasilający krem na dzień unosi i napina zwiotczałą skórę, odmładzając jej wygląd. Wyraźnie widoczne zmarszczki zanikają.

Reklama

Skóra odzyskuje młodzieńczy blask i jest bezpieczna pod ochroną szerokiego spektrum filtrów SPF20. Zwiększona ochrona - klinicznie zatwierdzona ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB oraz mierzona ex-vivo ochrona przed promieniowaniem podczerwonym IR (Infra Red radiation) - jest zapewniona.

Beauty Before Age Uplift Night Cream for Face, Neck And Décolleté

Treściwy, niebywale regeneracyjny krem na noc intensywnie oddziałuje na skórę - również tą delikatną, w strefie szyi i dekoltu - zapewniając jej lifting i wzmacniając jej kontury. Każdego poranka najgłębsze zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się gładsza, silniejsza, a cera bardziej promienna. Należy nakładać na czystą skórę twarzy, szyi i dekoltu. 

Cena: 329,99 zł / 50 ml.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje