Reklama

Reklama

Sephora Collection: Noc z maseczkami

Ponieważ nasza skóra nigdy nie zasypia i w nocy, bez stresu dnia codziennego, jest bardzo wrażliwa na bodźce, Sephora Collection proponuje nowe maseczki na noc, aby z łatwością przywrócić jej młody wygląd. Skóra jest nawilżona, a usta jakby pełniejsze! Nowości od Sephora Collection trzeba od razu wprowadzić do pielęgnacyjnego rytuału na wiosnę - od podbródka po czoło...

Maseczki na noc

Maseczki na noc z 93 proc. składników pochodzenia naturalnego działają podczas snu. Skorzystaj bez wysiłku z rezultatów widocznych już od pierwszej aplikacji. Lekkie jak piórko, mięciutkie jak poduszka - ich żelowa tekstura wtapia się w skórę, obdarzając ją dobroczynnym działaniem super składników roślinnych.

Opuncja figowa: źródło minerałów, znana jest z właściwości nawilżających.

Mleczko migdałowe: znane z właściwości ochronnych i nawilżających, wymarzony sprzymierzeniec skóry suchej.

Reklama

Liczi: źródło witamin i aminokwasów, znane z właściwości przywracających skórze blask i nawilżających.

Rezultat? Przedłużone działanie przez całą noc, a po obudzeniu nawilżona skóra.

Maseczki na noc do ust - wanilia i truskawka

97 proc. składników pochodzenia naturalnego, które otulają usta, obdarzając je dobroczynnym działaniem superskładników roślinnych.

Pochodząca z ekologicznych upraw wanilia malgaska, źródło kwasów tłuszczowych, jest znana z właściwości odżywczych i zmiękczających.

Francuska truskawka, źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych i przeciwutleniaczy, znana jest z właściwości wzmacniających barierę ochronną skóry.

Nowości Sephora Collection dostępne w Sephora i na www.sephora.pl.

 

Styl.pl/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Sephora | Sephora Polska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy