Reklama

Reklama

La Biosthetique Paris: Oil Therapy

Oil Therapy jest profesjonalną pielęgnacją, która aktywuje nawilżenie włosa poprzez bogate, naturalne olejki i odżywcze balsamy. Przywraca blask i witalność, jest skuteczna i nie przeciąża włosów.

Pielęgnacja produktami Oil Therapy składa się z dwóch etapów - najpierw nakładany jest odżywczy olejek Volume Oil lub Vital Oil, który nie przetłuszcza i idealnie rozprowadza się na włosach. Posiada także właściwości hydrofobowe, co hamuje wnikanie wody sprawiając tym samym, iż włosy są mniej podatne na uszkodzenia.

W składzie produktów znajdziemy także kwasy tłuszczowe niezbędne do utrzymania właściwej kondycji łodygi włosa. Kosmetyk nadaje także idealnej sprężystości i połysku. W drugim etapie aplikowany jest pielęgnujący krem Volume Cream lub Vital Cream, który otacza włos organiczną powłoką ochronną i intensyfikuje efekt wcześniejszego olejowania.

Reklama

Produkt idealnie wzmacnia włosy oraz dodaje miękkości. Po zakończonej kuracji jest spłukiwany, dzięki czemu włosy nie są przeciążone. Produkty Volume Oil oraz Volume Cream przeznaczone są do włosów cienkich i wrażliwych.

Dla włosów bardzo zniszczonych oraz naturalnie kręconych polecany jest Vital Oil oraz Vital Cream.

Kuracja linią produktów Oil Therapy jest dostępna wyłącznie w salonach fryzjerskich. Cena: 80 - 115 zł.


Styl.pl/materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy