Reklama

Reklama

Dr Murad - kosmetyki gwiazd Hollywood

Kosmetyki Dr Murada są znane i uwielbiane przez gwiazdy Hollywood, m.in. Renee Zellweger, Susan Sarandon i Emily Blunt. Trafiły właśnie na polski rynek.

Dr Howard Murad, twórca kosmetyków sygnowanych własnym nazwiskiem, znany jest na całym świecie jako propagator zdrowego stylu życia, a hasło "Eat your water" tak często obecne w jego publikacjach jest skrótem całego obszernego przekazu na temat tego, jak powinniśmy dbać o skórę i o cały organizm. Dzięki pionierskim badaniom naukowym i badaniom klinicznym dotyczącym "wody komórkowej" jest uznawany za wiodącego eksperta w dziedzinie dermatologii na świecie. W swoich publikacjach podkreśla jednocześnie jak ważny jest sposób odżywiania, tryb życia i to w jaki sposób dbamy o organizm.

Reklama

Kosmetyki Dr Murada dostępne są w 10 liniach opracowanych dla różnych potrzeb i typów skóry. Wysokie stężenia składników aktywnych pozwalają na uzyskanie niespotykanych, wśród innych tego typu produktów, efektów! Dzięki właściwościom leczniczym, produkty do pielęgnacji twarzy i cała, należą do grupy kosmeceutyków.

Age Reform Dr Murad

Age Reform to linia produktów redukujących wszystkie oznaki genetycznego starzenia się skóry. Ich unikalna receptura oparta na retinolu pobudza skórę do produkcji kolagenu tak ważnego dla młodego i świeżego wyglądu twarzy.

Hydro-Dynamic Ultimate Moisture -z systemu Age Reform posiada niezwykle bogatą formułę i dzięki swoim właściwościom  doskonale  nawilża skórę .

Uzupełnieniem kuracji jest delikatna pianka oczyszczająca (Refreshing Cleanser dr Murad) oraz preparat do stosowania miejscowego, bazujący na czystej witaminie A i spłycający nawet bardzo głębokie zmarszczki (Time Release Retinol Concentrate for Deep Wrinkles dr Murad).

Cena: 415,99 zł.

Kosmetyki z tej linii przeznaczone są dla osób powyżej 25. roku życia.

Każda linia składa się z 3 kroków -1. oczyszczanie/tonizowanie, 2. Odżywianie/leczenie, 3.Nawilżanie.

Reklama

Reklama

Reklama